Vitaminy v 1.trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.04.18 12:26
Vitaminy v 1.trimestru

Ahoj holky, jsem 5+3tt a delsi dobu uzivam kyselinu listovou 800. Jake dalsi vitaminy byste doporucily, pokud jsou treba..Premyslim nad Omega3, nekde jsem cetla ze je dobry zinek proti potratum, jinde pisou Zelezo..ale narada bych neco prekombinovala.. :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineAnnabela11
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 24.04.18 12:30
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem 5+3tt a delsi dobu uzivam kyselinu listovou 800. Jake dalsi vitaminy byste doporucily, pokud jsou treba..Premyslim nad Omega3, nekde jsem cetla ze je dobry zinek proti potratum, jinde pisou Zelezo..ale narada bych neco prekombinovala.. :think:

Když jíš vše vitamíny nejsou potřeba, jen ta listovka.

radkka
Neúnavná pisatelka 19398 příspěvků 24.04.18 12:39

Brala jsem Femibion, je v něm všechno, celé těhotenství bez problému, i železa dostatek. Nicméně to bylo spíš pro můj klid na duši, navíc jsem čekala dvojčata, tak jsem se bála, abych měla opravdu všeho dostatek. Myslím, že listovka je asi to nejdůležitější v prvním trimestru, co je fajn doplňovat, jinak pokud jíš normálně a pestře, tak nic dalšího nemusíš.
Já jsem teda akorát brala ještě od asi 20. týdne magnézium, protože mi začalo tvrdnout břicho.

iwa83
Kelišová 5301 příspěvků 24.04.18 12:42

Ve vĚtšině těhu vitamínu je hlavně listovka. Někdo to doporučeje (hlavně doktoři), ale pokud jíš pestře a zdravě tak myslím, že stačí tá listovka.
U prvního jsem nic jiného nebrala a doktor to do mě ani netlačil. Teď u jiného když jsem řekla, že jsem u prvního brala jen listovku, tak se málem divil, že mám zdravé dítě. U druhého beru zase jen listovku. Tím že vařím téměř denně pro dceru (občas máme právě druhý den to samé) tak to neřeším. Jíme vše, hodně zeleniny, bezmasé jídla, ryby…

Sirim
Nováček 3 příspěvky 24.04.18 12:42
@radkka píše:
Brala jsem Femibion, je v něm všechno, celé těhotenství bez problému, i železa dostatek. Nicméně to bylo spíš pro můj klid na duši, navíc jsem čekala dvojčata, tak jsem se bála, abych měla opravdu všeho dostatek. Myslím, že listovka je asi to nejdůležitější v prvním trimestru, co je fajn doplňovat, jinak pokud jíš normálně a pestře, tak nic dalšího nemusíš.
Já jsem teda akorát brala ještě od asi 20. týdne magnézium, protože mi začalo tvrdnout břicho.

Nad tim Femibionem prave taky premyslim. Snazim se jist pestre..ale ne vzdy to jde..a asi jak pises i pro svuj vnitrni klid nez neco zbytecne zanedbat :)

Příspěvek upraven 24.04.18 v 12:43

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 24.04.18 12:43

Ja mela Chytre miminko, popripade je Superfolin od Chytreho miminka… a spokojena ;) ja se ne kazdy den dokopu jist dost zeleniny a ovoce, to same ryby a tak…takze vitaminy uzivam ;)

murry
Závislačka 2501 příspěvků 24.04.18 12:49

Listovka musi byt nastepena..takze vetsinou ji nestaci brat jen tak cistou. lepsi je treba zminovany femibion pac ten ji ma jiz nastepenou.

Aradhell
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 24.04.18 12:55

Já brala celé těhotenství femibion a naprostá spokojenost :)

Anonymní  24.04.18 13:06

Dekuji vsem za rady, zkusim tedy koupit ten femibion. Jsem se uplne zapomnela poradit s doktorkou, kdyz jsem byla na kontrole :zed:

iwa83
Kelišová 5301 příspěvků 24.04.18 14:41
@Anonymní píše:
Dekuji vsem za rady, zkusim tedy koupit ten femibion. Jsem se uplne zapomnela poradit s doktorkou, kdyz jsem byla na kontrole :zed:

Tak jestli jsi 5+3 tak hlavně držím palce ať vše dobře dopadne. A usadí se vše kde má.

Anonymní  24.04.18 16:32
@iwa83 píše:
Tak jestli jsi 5+3 tak hlavně držím palce ať vše dobře dopadne. A usadí se vše kde má.

Moc dekuji. Mam za sebou uz mimodelozni cca 8 mesicu zpet. Tentokrat mam potvrzeno z ultrazvuku, ze je na spravnem miste..tak ted uz jen at se vse spravne vyviji a tluce srdicko. Na dalsi kontrolu jdu az v pulce kvetna, tak budu do te doby asi nervozni :)

dickys
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 24.04.18 16:44

Pokud jíš vyváženě, stačí listovka, pokud bys trpěla zvracením, nechutnenstvim nebo např. nejedla vůbec zeleninu, ovoce, tak bych si koupila nějaké tehu vitamíny, ale vesměs je to jenom tahák peněz z lidí.

Uživatel je onlineAnnabela11
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 24.04.18 19:31

@dickys Přesně.

radkka
Neúnavná pisatelka 19398 příspěvků 24.04.18 21:34
@Sirim píše:
Nad tim Femibionem prave taky premyslim. Snazim se jist pestre..ale ne vzdy to jde..a asi jak pises i pro svuj vnitrni klid nez neco zbytecne zanedbat :)Příspěvek upraven 24.04.18 v 12:43

Ani mi po něm nebylo špatně, jako po nějakých jiných…myslím, chytré miminko mi nesedlo. Listovka je v něm naštěpená, takže za mě super volba. U Femibionu 2 je ještě navíc myslím rybí tuk…

Anonymní  25.04.18 07:43

Tak jsem koupila ten Femibion a Omegu 3..doporucili mi ho i v lekarne skrz tu kyselinu listovou..ted uz jen at je vsechno OK :) Ani nejak nemam priznaky (zatim)..pachy, prsa me bolely snad jen jeden vikend, nevolnosti a obcas ani ten podbrisek neboli. Nekdy si rikam, jestli jsem opravdu tehotna :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama