Placenta zasahující do DS?

387
14.6.13 07:51

Placenta zasahující do DS???

Placenta zasahující do DS..Co to znamená, mám se něčeho obávat? Nikdo mi nic neřekl..Díky za odpovědi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
JayLee
14.6.13 07:57
@Inka85 píše:
Placenta zasahující do DS..Co to znamená, mám se něčeho obávat? Nikdo mi nic neřekl..Díky za odpovědi..

to znamena, ze ti placenta zasahuje do dolniho segmentu ja to taky mela az nekam k brance a hrozili mi cisarem jestli se nezvedne :cert: ale ke konci tehu se zvedla a bylo pak vse ok :kytka: z 90% se vsem zvedne :pankac: neboj se niceho to je neco co nijak neovlivnis ale ono samo to je jen informacni aby se vedelo jak kam co zasahuje :kytka: me jen doporucili hodne se setrit a klidovy rezim :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
patlamatlaxy
14.6.13 07:59

Záleží v jakém měsíci jsi. Já to měla taky asi v 6m. Prý se to stává, horší je, když je to těsně před porodem…tenkrát jsme to zkoumala, ale už si nepamatuju :-)

• Citovat
  • Nahlásit
387
14.6.13 08:00

@JayLee Ahojky děkuji za odpověd, mě právě nikdo ani neřekl že mám mít klidový režim :roll:..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
14.6.13 08:01

@patlamatlaxy Já začínám 22tt..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
14.6.13 08:05
@Inka85 píše:
@patlamatlaxy Já začínám 22tt..

ja to mela nejak od 23tt kdy mi to poprve sdelili a pak uz jen sledovali to bylo u prvniho tehu - uvidime tedka u tohohle zda to bude to same ale doufam, ze ne :roll: a kolem toho 35tt se to samo zvedlo ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
patlamatlaxy
14.6.13 08:06

Tak to neměj obavy! Nedělej nic namáhavého a uvidíš, že se zvedne.

• Citovat
  • Nahlásit
JayLee
14.6.13 08:07
@Inka85 píše:
@JayLee Ahojky děkuji za odpověd, mě právě nikdo ani neřekl že mám mít klidový režim :roll:..

no me to doporucila hnedka nasledne gyndarka a i na genetice :nevim: - to mas jedno tedka to vis tak se vic setrti a odpocivej a bude vse ok 8)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2963
14.6.13 08:09

Ahojky taky jsem to tak měla na UTZ ve 20tt a pak i ve 30tt ale to prej už jen málo a v porodnici prej vše v pořádku a placenta taky :-) tak se neboj vše bude v pořádku :-))) Užívej klidu dokud můžeš :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
14.6.13 08:10

@JayLee To jsi většinu času, jen ležela nebo jsi normálně fungovala? Procházky, uklízení atd?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
14.6.13 08:13

@petula.bir No, já už si toho klídku, moc neužiju :lol: Doma mám 2,5 letou dceru..A doporučili ti taky klidový režim, nebo jsi mohla dělat všechno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2963
14.6.13 08:20

@Inka85
Ahaaa tak to je zrada :-D Myslela jsem, že čekáš první :-D No v tom 20tt mi ho gynDr. doporučil - a hlavně mi hodně tvrdlo břicho. Ale měla jsem doma hyperaktivního 3.leťáka tak o nějakým klid. režimu jsem si mohla nechat jenom zdát :-D A pak v tom 30tt nic neříkal. Jinak po porodu mi gynDr. ukázal placentu :-D (ale to byla taková vsuvka) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
14.6.13 08:28
@Inka85 píše:
@JayLee To jsi většinu času, jen ležela nebo jsi normálně fungovala? Procházky, uklízení atd?

Jasne, ze jsem normalne fungovala jak bylo potreba :kytka: jako jasny nic jsem netahala, okna jsem nemyla atd. ale setrila jsem se ale ze bych lezela cely den a nic nedelala to fakt ne - proste delej vsechno jako doted jen s tim, ze nic tezkyho netahej, nepretezuj se, odpocivej a setri se ale plne funguj jak je potreba :palec: prochazky a uklid urcite ale hodne pomalu a opocivala jsem u toho :kytka: zadny honem a hrrr ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
13073
14.6.13 08:46

.

Příspěvek upraven 02.02.14 v 16:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
14.6.13 08:53

Nemela by jsi se namahat, zadne velke uklidy a zakazany sex :mrgreen: Tak jsem to alespon mela ja. Me se bohuzel nezvedla, takze jsem rodila ve 38tt cisarem :evil: Ve vetsine pripadu se ale nehoru vysplha pred 32tt. Hodne stesti :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat