Rizikové těhotenství u kadeřnice

303
13.6.13 10:00

Rizikove těhotenství u kadeřnice

Zdravim vsechny:-) Chtela jsem se zeptat zda nekdo nevi jak je to u kadernic pokud otehotni je u ni mozne rizikove tehotenstvi??Vim ze gyndari neberou tehot.jako nemoc..Planujeme miminko a premyslim si udelat pojistku na tehotenstvii ale to je pouze na rizikove…a nevim zda budu delat az do konce nebo ne:-(abych ji nezakladala zbytecne.. Nema nektera z vas s tim zkusenost??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21856
13.6.13 10:04

Tak dopředu nemůžeš vědět, jestli budeš mít problém a budeš muset na neschopenku, nebo budeš zdravá a budeš moct pracovat, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14020
13.6.13 10:05

Tak těžké věci netaháš, riziko úrazu nehrozí, veškeré chemikálie je barva na vlasy a na tu saháš rukavicí a ještě je „tělu“ bezpečná, takže důvod k rizikovému by asi lékař nenašel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7777
13.6.13 10:09

Já byla v práci až do konce těhu:-) Ale nedělala jsem trvalou, strašně mi to smrdělo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Barvy mi nevadily

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
13.6.13 10:14

Jo to je prave to…:-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
13.6.13 10:15

Tak to nema ani cenu delat…Je fakt ze nikdo dopredu nemuze vedet co bude…:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
513
13.6.13 10:16

Kamarádka je kadeřnice, na rizikovém těhotenství nebyla, nebylo proč, ale vím, že v pátém měsíci musela skončit, protože ji začaly bolet nohy a záda a ani čichání výparů z barev a melírů jí moc dobře nedělalo. Ale jak tady píší ostatní, nemůžeš vědět, jak na tom budeš ty a každá jsme jiná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16856
13.6.13 10:29

Bacha, kvůli práci není rizikové těhotenství. Rizikové těhotenství je ze zdravotních důvodů. Pokud nemůžeš vykonávat svou práci, pak je povinnost zaměstnavatele tě přeložit na práci jinam. Fakt diagnóza na práci není, je na zdravotní problémy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat