14.tt vůbec mě nebolí břicho

1086
12.6.13 15:24

14tt vůbec mě nebolí břicho

Ahoj holky, předem se chci omluvit za novou diskusi, ale vždy když obnovím starou, malokdo mi odpoví.

Chci se jen zeptat zda je normální, že mě ve 14tt vůbec nebolí bříško. Všude právě čtu, že většinu těhulek bolí. A u mě nic, možná jen sem tam při rychlém pohybu jakoby sval z posilování na levé straně. V prvním trimestru mě občas bolel. Taky se mi zdá, že mi podbříšek moc neroste, jen se mi jakoby nafouknul špek. Mám obavy, zda je vše ok, už jsem jednou prodělala ZT v 6tt. Přála bych si už cítit pohyby, abych věděla že je vše ok. Co se týče dalších těhu příznaku, prsa občas bolí pořád, zvracení už ustupuje.

Jinak poslední utz jsem měla ve 12+3 a vše bylo ok, mimčo bylo o týden větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1174
12.6.13 15:26

Mě břicho nebolelo celé těhotenství. Těhotenství jsem měla naprosto bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
12.6.13 15:27

Ve 14tt me taky nebolelo vubec nic, to prijde pozdeji nebo vubec. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
katka379
12.6.13 15:30

Taky mě nikdy nic nebolelo, až porod :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
15418
12.6.13 15:31
@admenL píše:
Ahoj holky, předem se chci omluvit za novou diskusi, ale vždy když obnovím starou, malokdo mi odpoví.

Chci se jen zeptat zda je normální, že mě ve 14tt vůbec nebolí bříško. Všude právě čtu, že většinu těhulek bolí. A u mě nic, možná jen sem tam při rychlém pohybu jakoby sval z posilování na levé straně. V prvním trimestru mě občas bolel. Taky se mi zdá, že mi podbříšek moc neroste, jen se mi jakoby nafouknul špek. Mám obavy, zda je vše ok, už jsem jednou prodělala ZT v 6tt. Přála bych si už cítit pohyby, abych věděla že je vše ok. Co se týče dalších těhu příznaku, prsa občas bolí pořád, zvracení už ustupuje.

Jinak poslední utz jsem měla ve 12+3 a vše bylo ok, mimčo bylo o týden větší.

bricho me nebolelo vubec. ve tvym tydnu je to fakt jen spek a ne brisko :-D pak se zas budes bat, ze se cely den nepohnul :-D vlastni zkusenost aspon. bud v klidu a uzivej, vse bude fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2659
12.6.13 15:34

Neboj, ve 14 tt mě taky nebolelo vůbec nic. To až později, když jsem poctivě cvičila těhotenskou jógu a syn se mi krásně nachystal do pánve a naléhal mi poslední dva měsíce na močák :) A ve 14 tt jsem bříško ještě vidět neměla. Neboj, zbytečně se nestresuj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
12.6.13 15:36

Taky me vubec nebolelo bricho od zacatku a do konce :)Klid bud rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
12.6.13 15:52

Buď ráda, že tě nic nebolí a nemáš velký panděro ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
12.6.13 16:27

Mě taky břicho nebolelo. Měla jsem teda strašně citlivá a bolavá prsa, ale to časem taky přešlo. Každá těhulka je jiná, takže buď ráda, že tě břiho nebolí.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
439
12.6.13 17:07

Take nemam zkusenosti s bolesti briska na zacatku tehu… myslim, ze je to naprosto normalni ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
13.6.13 09:40

Ahoj, já jsem teď 34. tt a bříško mě nebolí od začátku těhotenství :-) takže v pohodě a buď spíš ráda, že nemáš žádné problémy :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3071
13.6.13 12:15

A proč by tě mělo břicho bolet? 8o mě nebolelo celou dobu a ani teď, ve 33.týdnu, nic necítím, krom pohybů pochopitelně. Buď ráda, že ti nic není a uživej si to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat