38+3 tt - výtok

vsetin
12.6.13 08:28

38+3 tt -vytok

Ahoj maminky, mam takoa mozna hloupy dotaz, jaky byva vytok koncem tehu? ja mela takovy vodovy ted se to zmenilo na takovy soplovy :D nemuze to byt zatka?..a kdy zatka odchazi? jeste nez se otevreme nebo muze i po tom co jsem otevrena uz asi mesic :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11341
12.6.13 08:32

Já byla od 38tt na prst otevřená a zátka mi odešla, až když mi ve 42tt vyvolávali. :-P a věř mi, že až ti odpadne zátka tak to poznáš, ze mě vypadl kus a s trochou krve. Tohle bude normální výtok. Taky jsem ho měla. Pořád jsme měla pocit, že jsem si přičůrla a nosila jsem intimky. Nic vážného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
bara 1
12.6.13 08:32

Já jsem taky 38 něco a takoy to mám takový táhnoucí občas. Myslim, že zátka to není, teda u mě ne, je to jen malé množství.

• Citovat
  • Nahlásit
18224
12.6.13 08:34

Taky bych řekla, že zátku spíš poznáš, ale není nic vyloučeno a může to být zátka. Všeobecně se výtok ke konci těhotenství může víc objevovat. Dole se to připravuje a vlhne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12688
12.6.13 08:34

Ahoj, já měla ke konci taky vodovy, zbarvený do ruzova. Zatka Ti klidne muže odejít později, i kdyz ses otevřena. Já byla otevřena od 33tt. Ruzovy vytok jsem začala mít 35tt a 35+5tt jsem rodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Malá Mia
12.6.13 08:35

Zátka byla takový velký cucek s krví, to bys asi poznala. Mně odešla, když jsem byla otevřená teprve na prst, ale už jsem měla docela slušné kontrakce a brzo jsem potom porodila. Je to různé. Ale výtok se mi ke konci těhotenství taky měnil, bylo ho hojněji :oops:. Takže změn se neboj, bude to normální.

• Citovat
  • Nahlásit
64453
12.6.13 08:43

Mi, když odešla zátka, tak to byl takový velký slizový chuchvalec :poblion: :mrgreen: jinak já byla otevřená od 20 tt, zátka odešla 39 tt, rodila jsem přesně 40 tt ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1804
12.6.13 09:31

Myslim, ze je to normalni. Cetla jsem, ze na konci tehotenstvi je ten vytok cim dal tim hustejsi a ja to tak mam, je to takovej bilej sliz. Zatka to podle me neni, ta by mela byt hustejsi nez ten sliz pri ovulaci (co je jako vajecny bilek).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
655
12.6.13 13:56

Jsem 39+4tt a mám také přesně takový výtok, jak popisuje zakladatelka, myslím, že zátka to není, že je to normální výtok, bez intimky už neudělám ani krok :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat