Plánování před těhotenstvím

Anonymní
1.8.20 13:28

Plánování před těhu

Ahoj holky,
chtela bych se zeptat na jednu vec. Jsem hodne planovaci typ, rada planuju dovolene, vikendy a podobne. Snazime se o miminko a samozrejme taky vsechno planuju- podle toho kdy mam ovulaci, vypocitavam kdy se snazit a tak. Ale sex si uzivame, neni to tak, ze na to vlitneme jen kdyz “musime”.
Zatim se nedari. Vsude se pise, ze hodne parum se to podarilo az kdyz na to prestali myslet. Co u vas? Je tu nekdo, kdo otehotnel a taky se snazil planovat co a jak?
Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1646
1.8.20 13:33

Víkendy a dovolené si olanuju taky, to je podle mě normální. A taky jsem neplánovaně otehotnela a pak neplánovaně potratila. Tady krasne vidíš, ze ne všechno se da naplánovat, tak si z toho zkus něco vzit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12482
1.8.20 13:33

My planovali. Sledovala jsem BT a vedla zaznamy :D Ale je pravda, ze se povedlo, az kdyz jsem presla obdobim vysilovani a brala to spis v klidu. Rozhodne bych nerekla, ze jsem na to prestala myslet, ale prestalo me to stresovat. Stres tomu urcite nepomaha, pokud sledujes, ale jsi v klidu, tak by to vadit nemelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.20 14:17

Jenze ja vikendy a dovolene planuju do detailu, kudy pojedeme, kam pujdeme…proste asi mam radsi veci pod kontrolou.
Je mi jasny, ze nemuzu naplanovat vsechno, snazim se to nedelat, ale nejde to…ale ve stresu se necitim…

• Citovat
  • Nahlásit
4878
1.8.20 18:07

Já sem si je naplanovala a vyšlo to hned. Kamaradky si ze mě už dělaly srandu, že prostě když řeknu že budu těhotná tak jsem. Ale to byla asi jen náhoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
1.8.20 19:37

Také mám ráda všechno pěkně naplánované. Pěkně jsem si naplánovála, že v srpnu si zaděláme na miminko a také se tak stalo, hned na poprvé. Ale to byla opravdu náhoda :lol: Jsem zvědavá jak to bude až se budeme snažit o druhé :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
1.8.20 22:02

Ahoj u nas to taky vyslo zrovna kdyz jsem si říkala ze na to dlabu a když se nepodaří nechám se vyšetřit a ejhle.. 🙈 :smiling_face_with3_hearts: 💕Hodně lásky, to přijde ani nebudes vědět jak.. Říkala kolegyně v práci :potlesk: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
4.8.20 15:34

Já taky ráda plánuju, bohužel ale podle,, plánu" mám už půl roční mimi, realita je ale jiná… Místo těhotenství se po roce a půl snažení připravuju na operaci endometriózy :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama