Plánovaný císař MN Ústí nad Labem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Macice13
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 06.07.14 08:35
Planovany cisar MN Usti nad Labem

Zdravim maminky,
chtela bych se zeptat, jestli je tady nejaka mamca co rodila planovanym cisarem v Usti nad Labem? Taky mi hrozi a zajima me treba, jestli muze byt u toho cisare manzel (chtela bych jen to castecne uspani), kdy se ten cisar dela- jestli v terminu, nebo drive a kdy budu mit mimco u sebe? A kdy ho uvidi rodina a kdy me bude moci navstivit?
Predem diky za jakekoliv rady a infa.

Nejnovější zkušenosti z porodnice Ústí nad Labem

Reakce:
AndrejkaS
Kecalka 451 příspěvků 06.07.14 17:50

U císaře v Ústí manžel být nemůže, protože to prý není možné, je tam malý operační sál a tak tak se tam vejde personál :) bohužel… mimčo by měli prvních 24 hodin nosit snad jen na kojení, protože pak musí maminka být 24 hodin na JIPu

Macice13
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 07.07.14 12:20

@AndrejkaS Aha, tak díky za informaci :-(

AndrejkaS
Kecalka 451 příspěvků 07.07.14 12:50

Nemáte zač :) ale každopádně si tatínek hned po „porodu“ může miminko podepsat a fotit a chovat :)

Macice13
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 08.07.14 09:41

Tak alespon, ze tak:-)

adammaty
Nováček 4 příspěvky 16.07.14 11:24

Já jsem absolvovala císaře v květnu 2014 plánovaný. Manžel a syn si mohli malého po zákroku fotit a chovat. Takže pro ně dobré. Prodělala jsem SC v epiduralu a za sebe už nikdy více. Kontakt s dítětem jen tak vteřinový. Bolesti jsem částečně cítila, prý to je normální. Bohužel se u mne rozjel postpunkční syndrom, což byla dost síla, šílené bolesti a nehybnost od poloviny páteře ke krku, pobyt na pokoji v leže a nemožnost malého ani pochovat. Z porodnice jsem byla propuštěna takto ochrnutá ať si dojednám rehábku sama. Jedna ze sester mi řekla, že po epiduralu prý bývají často různé podobné problémy. Je fakt že v den kdy jsem rodila takto rodila ještě jedna mamča a měla také problémy. Vědět tyhle rizika předem, šla bych do celkové anasteze. :,(Jinak 24h pobyt na JIP, dle stavu. Mimi nosí na kojení často, pokud je to JIP na porodnici, pokud není místo tak na gyndě a tam to není tak často. Rodina za mimčem může prakticky hned ten den a za tebou až na normální pokoj. :lol:

Váš příspěvek
Reklama