Plastika uší u dítěte, které chodí do 3. třídy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 13:19
Plastika uší 3.třída

Dobrý den,
je tady prosím někdo kdo nechával v průběhu školního roku přišít dítěti uši? Je lepší teď na jaře, nebo počkat do prázdnin a po prázdninách přijít s novými oušky 8o? Děkuji za Vaše názory :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8456 příspěvků 25.03.19 13:21

Léto je nejblbější doba. Tyhle plastiky se dělají v zimě.

Ennny
Závislačka 3560 příspěvků 25.03.19 13:29

Určitě udělat na jaře nebo na podzim , nejlépe v zimě , přes léto se to bude nejhůře hojit

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 13:33

Aha a nemáte zkušenost pokud v průběhu roku jak na to reagují ostatní děti?

Janli
Echt Kelišová 8456 příspěvků 25.03.19 13:33

A dovedeš si představit, co to budou za muka pro to dítě nosit v těch horkách čepici a čelenku? Nebude se moct ani vykoupat. Stejně si myslím, že to žádný příčetný lékař v létě operovat nebude.

Ennny
Závislačka 3560 příspěvků 25.03.19 13:35

Nevím jak na to reagují ostatní děti ,ale od toho tam je kantor aby jim to vysvětlit ,podle mě bude větší utrpení nosit čelenku a čepici v 30 stupních než pár hloupých pohledů

Stánina
Generální žvanilka 22348 příspěvků 25.03.19 13:37
@Anonymní píše:
Dobrý den,
je tady prosím někdo kdo nechával v průběhu školního roku přišít dítěti uši? Je lepší teď na jaře, nebo počkat do prázdnin a po prázdninách přijít s novými oušky 8o? Děkuji za Vaše názory :hug:

Nech to na vánoční prázdniny…

Janli
Echt Kelišová 8456 příspěvků 25.03.19 13:38
@Anonymní píše:
Aha a nemáte zkušenost pokud v průběhu roku jak na to reagují ostatní děti?

Já myslím, že problém s tím máš jen ty :D . Ty děti z toho vědu nedělají.

Anik
Ukecaná baba ;) 1788 příspěvků 25.03.19 13:41

Dcera byla nějak v polovině prosince, to nejhorší proběhlo doma přes Vánoce, krásný fotky u stromečku s ovázanou hlavou :), v lednu šla do školy už jen s čelenkou. Děcka v poho, nikdo se nesmál, já mám naopak pocit, že dneska už je ta mládež zvyklá na ledacos, rovnátka jsou cool, čelenka taky nikoho už nerozhodí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 13:41

@Stánina to nejde právě, to už jí bude 10...... máme na rozmyšlenou jaro, léto…

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19956 příspěvků 25.03.19 13:43
@Anonymní píše:
Aha a nemáte zkušenost pokud v průběhu roku jak na to reagují ostatní děti?

Jak reagují na co - když jde dítě na operaci? vesměs velmi pozitivně - malují obrázky, jsou empatické, na spolužáka se těší.

stinga
Kelišová 6372 příspěvků 2 inzeráty 25.03.19 13:43
@Anonymní píše:
@Stánina to nejde právě, to už jí bude 10...... máme na rozmyšlenou jaro, léto…

tak co nejdřív teď, dokud ještě není takové horko

Térouš
Echt Kelišová 8619 příspěvků 25.03.19 13:43

kazda operace je nejlepsi, pokud neni vedro. bude mit pak ovazanou hlavu si uvedom, takze ve vedru nic moc. krom toho by prisel o koupacky atd. predpokladam, ze ho nechas aspon 14 dni doma. mam to za sebou. prvni tyden to docela bolelo, jsou tam vetsi otoky a modriny, co si pamatuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 13:45
@Janli píše:

To vůbec, jen znám děti jaký jsou zlý…navíc bych se bála jen aby jí do toho někdo neuhodil…

Šmoulice
Kelišová 7306 příspěvků 25.03.19 13:45
@Janli píše:

To by ses divila :roll: Děcka jsou parchanti. Taky jsem byla na plastice uší a co jsem si vyslechla blbých keců , urážek a posměšků :roll: Když jsem to měla zavázané a pak ještě spešl čelenku…

@Anonymní píše:
Dobrý den,
je tady prosím někdo kdo nechával v průběhu školního roku přišít dítěti uši? Je lepší teď na jaře, nebo počkat do prázdnin a po prázdninách přijít s novými oušky 8o? Děkuji za Vaše názory :hug:

Tyto zákroky se v létě nedělají … podzim až jaro. V létě bych to fakt mít nechtěla …

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama