Reklama

Plat při úvazku 0,4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 00:47
Plat při úvazku 0,4

Zdravím holky, může mi někdo poradit jak se vypočítá mzda při úvazku 0,4?Chci nastoupit do práce, bohužel nejde na celý úvazek, dvanáctky… víkendy, žádná babička, manžel po sluzebkach…tak přemýšlím že těch 5-6 služeb za měsíc zvládnem s manželem doladit…no a nějak se nemůžu dopočítat…plat mi nabídly 33 000 hrubeho při plném úvazku, prosím vypočítál by mi někdo čistou mzdu? Prosím anonym.

Reklama

Reakce:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 06.09.18 00:55

Ahoj :) úplně laicky bych ti řekla, že čistého je to cca 22 tis a vydělila bych si to 4 :) ale to je fakt jen muj laický pohled :think: :nevim: Teda jestli je to jako 1/4 úvazek :)

Ella9
Stálice 88 příspěvků 06.09.18 01:18

24795 Kč při plném úvazku, 9918 při uvazku 0,4

lasička1
Echt Kelišová 8021 příspěvků 06.09.18 04:45
@Ella9 píše:
24795 Kč při plném úvazku, 9918 při uvazku 0,4

Plat při plném úvazku mě vychází stejně jako tobě.Ale na úvazek 0,4 je to 11.163,– v čistém.Hrubá mzda při tomto úvazku je 13.200 a z toho mě čistý plat vychází víc než tobě.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47850 příspěvků 06.09.18 07:24
@Danulinka16 píše:
Ahoj :) úplně laicky bych ti řekla, že čistého je to cca 22 tis a vydělila bych si to 4 :) ale to je fakt jen muj laický pohled :think: :nevim: Teda jestli je to jako 1/4 úvazek :)
0,4 neni ctvrt, to jE 0,25.
A nemuzete to pocitat pomerem z cisteho platu. Pac odesitatelne danovd polozky zistavaj stejny.
Vem kalkulacku, natukej 0,4*33000, to co ti vyleze je hruba mzda. A pak to dej do vygooglene mzdove kalkulacky a dostane mzdi cistou.

Ella9
Stálice 88 příspěvků 06.09.18 12:17

@lasička1 Tak při tomto způsobu výpočtu, který odpovídá i výpočtu dle diskutující Lama Lama ano, máš pravdu. ;)

Fazulina
Závislačka 3348 příspěvků 06.09.18 12:19
@lasička1 píše:
Plat při plném úvazku mě vychází stejně jako tobě.Ale na úvazek 0,4 je to 11.163,– v čistém.Hrubá mzda při tomto úvazku je 13.200 a z toho mě čistý plat vychází víc než tobě.

Taky mi to tak vyšlo, navíc, pokud by měla slevu na dani na dítě, bude to víc, ale to má asi manžel…

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 06.09.18 21:18
@Lama Lama píše: 0,4 neni ctvrt, to jE 0,25.
A nemuzete to pocitat pomerem z cisteho platu. Pac odesitatelne danovd polozky zistavaj stejny.
Vem kalkulacku, natukej 0,4*33000, to co ti vyleze je hruba mzda. A pak to dej do vygooglene mzdove kalkulacky a dostane mzdi cistou.
:palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama