Reklama

Pohovor v bance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KateBoss
Nováček 3 příspěvky 05.09.18 19:22
Pohovor v Bance

Dobrý den, zítra mě čeká pohovor v bance, a chtěla bych se zeptat zda mi někdo poradíte jak to bude probíhat, jaké konkrétní informace bych si měla o bance zjistit a jak udělat dobrý dojem. Jsem po škole a bude to můj první pohovor. Moc dekuji :hug:
(Vím že podobné téma už tu je, ovšem je z roku 2010 tak aby některé nformace nebyly už zastaralé)

Reklama

Reakce:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 05.09.18 19:40

tak minimálně je dobre vedet, co je to ta společnost, čím se zabývá, kde sídlí (čr/zahraničí), připadne trosku historie firmy - pokud sama prezentuje. detailně bych si prostudovala webovky, vsechny informace většinou najdeš tam. no a pak je dobre vedet neco o pozici kam se hlasis - mit představu o naplni práce, atd.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 05.09.18 19:42

jo a dobry dojem udela slušný a čistý vzhled, úsměv, pohodové vystupování. asi se bude jednat o formalnejsi prostředí, tak si neber otevřené boty, sukni nad kolena a odhalena ramena. snaz se byt upřímná a milá.

KateBoss
Nováček 3 příspěvky 05.09.18 19:52

Moc děkuji, oblečení mám vyřešené, černý kalhotový kostým s bílou halenkou. Na webovky jsem samozřejmě koukala a z toho jsem právě trochu zmatená. Jelikož je to banka tak všude mají různé druhy úvěrů a účtů a nevím jestli právě na to se me budou ptát nebo jen na tu historii.

Demi
Závislačka 4040 příspěvků 05.09.18 20:03

Podle mě po tobě asi nebudou chtít žádné podrobné znalosti. Když jsem nastupovala já, byl to nejdříve formální rozhovor s personalisty, pak jsme se bavili o mé pracovní pozici. Nikdo se mě neptal na mé vědomosti o produktech banky, spíše po vzdělání a zkušenostech nebo jazykových znalostech. Pak mě provedli oddělením, potřásla jsem si rukou s budoucím šéfem. Těšila jsem se tam a práce mě tam bavila. Jednalo se o českou banku, dnes už neexistuje.

Chicky1j2
Povídálka 44 příspěvků 05.09.18 20:05

Ahoj, v bance jsme chvilku pracovala a pohovor delala do dvou…fio banky - pohovor byl hodne konkretni (ale spis jako na vypocty uveru, investic, ne jejich produkty ale obecne atd.) Potom do tehda jeste ge - dnes moneta a pohovor byl hodne obecny. Zadne konkretni typy uctu, uveru nechteli. Spíš co si přestavujes, co oni si predstavuji a pak zkousi prodej… Jestli jsi schopna prodat produkt (uver), konkretne chteli po me prodat odmitave zakaznici vylet na elektrarny. Pokud tusis jak na tohle mas vyhrano. Pak uz jen usmev a obleceni. A je to v kapse. Ale prace v bance neni pro kazdeho, me osobne vadilo cpani vseho vsem a pres mrtvoly. ???? Takze hodne stesti, at to dopadne jak si přeješ.

KateBoss
Nováček 3 příspěvky 05.09.18 20:06

Tak kdyby to takhle probíhalo tak by to bylo super :lol: moc děkuji

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 05.09.18 20:06

Jak psaly holky, určitě nemusíš znát bankovní produkty. Být milá, usmevava, upřímná a je dobre vidět určitou dravost, ze se ti chce makat… :) držím palce :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 20:13

Ahojky, určitě nebudou chtít vědět detaily produktu ani tě z nich nebudou zkoušet, mohou tě však vyzkoušet z cizího jazyka (alespoň u mě to tak bylo), také se tě mohou zeptat jestli máš představu o platu, tak máš ještě čas si to v klidu promyslet (rozhodně se neboj říct o částku, kterou by jsi chtěla), jak už bylo řečeno, formální oblečení a uzavřená obuv jsou žádoucí. Hlavně být v klidu, milá a vstát pravou nohou :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >