Připojení na vodu v pevném stánku
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Ano, vodu i odpad mit musis, jelikoz budes pripravovat napoje, u kterych je zapotrebi ty pristroje nejak umyt. Nejedna se o susene plody nebo prodej peciva, kde nic omyvat nemusis. Prijde ti hygienicke vylevat bordel z kafe na zachod??
Rika ti neco pojem gastro zachody?? Pokud ano, tak jako obsluha stanku bys vubec na klasicky zachod nemela chodit, takze chodit tam vylevat odpad z kavovaru je opravdu hnus na entou. Tohle videt hygiena, tak se nedoplatis na pokute! Krom vody bys tedy mela mit na stanku zapojeny i potravinarsky trubky na odpad. Mohu se zeptat, kde chces tento stanek provozovat?? Na ulici nebo nekde v OC? Mozna si nejdriv nastuduj zakony a vyhlasky nez se do nejakeho podnikani pustis… ona to zas takova sranda neni a pokuty za nedodrzeny hygienickych norem a jinych predpisu jsou opravdu velike, a kolikrat i pro male podnikatele likvidacni…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
@Kacenka.k8 paní nemá problém se záchody, vlastně ji ani nevadí výlevka na WC. Ty záchody využívají i okolní stánkaři, případně to můžu lejt do kanálu
(to není vtip).
Další věc: díky průtokovému ohřívači+čerpadlu (říká ti to něco?
- pardón, musela jsem) se dá vybudovat solidní zázemí. Skoro jako na vodovodním řadě (teplá voda pod tlakem, otočíte kohoutkem a teče…). Jinak hledala jsem a bohužel nikde jsem nenašla, že pevný stánek musí být připojen na vodu a odpad. Můžete mě odkázat na zákon, vyhlášku?
A jinak jezdím roky na akce s mobilní prodejnou, nenapadlo mě, že je to o tolik přísnější. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kacenka.k8 jinak stánek je venku, v OC už by byl pod střechou a to už je zas úplně jinak.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit