Připojení na vodu v pevném stánku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ollik
Kecalka 244 příspěvků 05.09.18 22:28
Připojení na vodu v pevném stánku

Potřebovala bych poradit. Mám v plánu si otevřít stánek s prodejem kávy s sebou. Dnes jsem volala na hygienu, co to obnáší, paní úřednice mi řekla, že v případě pevného stánku (dřevěná bouda :D ), musím být napojená na vodovod a odpad. Realizace odpadu je nereálná. Myslela jsem že si tam budu vozit barely s vodou, díky průtokovému ohřívači+čerpadlu si udělám dřezy a odpad z kávovaru vylívat do výlevky na nedalekém WC. Bohužel.

Nevíte náhodou jestli neexistuje i jiná cesta? Jak je možné, že mobilní provozovny napojení na řád nemají? Mám si ke stánku přilepit kolečka a zkusit se tvářit mobilně?? :D Máte někdo pevný stánek bez napojení na vodu a odpad?
Děkuji za odpovědi.

Reakce:
Kacenka.k8
Povídálka 47 příspěvků 05.09.18 23:31

Ano, vodu i odpad mit musis, jelikoz budes pripravovat napoje, u kterych je zapotrebi ty pristroje nejak umyt. Nejedna se o susene plody nebo prodej peciva, kde nic omyvat nemusis. Prijde ti hygienicke vylevat bordel z kafe na zachod?? 8o Rika ti neco pojem gastro zachody?? Pokud ano, tak jako obsluha stanku bys vubec na klasicky zachod nemela chodit, takze chodit tam vylevat odpad z kavovaru je opravdu hnus na entou. Tohle videt hygiena, tak se nedoplatis na pokute! Krom vody bys tedy mela mit na stanku zapojeny i potravinarsky trubky na odpad. Mohu se zeptat, kde chces tento stanek provozovat?? Na ulici nebo nekde v OC? Mozna si nejdriv nastuduj zakony a vyhlasky nez se do nejakeho podnikani pustis… ona to zas takova sranda neni a pokuty za nedodrzeny hygienickych norem a jinych predpisu jsou opravdu velike, a kolikrat i pro male podnikatele likvidacni…

Ollik
Kecalka 244 příspěvků 05.09.18 23:52

@Kacenka.k8 paní nemá problém se záchody, vlastně ji ani nevadí výlevka na WC. Ty záchody využívají i okolní stánkaři, případně to můžu lejt do kanálu :D (to není vtip).
Další věc: díky průtokovému ohřívači+čerpadlu (říká ti to něco? 8o - pardón, musela jsem) se dá vybudovat solidní zázemí. Skoro jako na vodovodním řadě (teplá voda pod tlakem, otočíte kohoutkem a teče…). Jinak hledala jsem a bohužel nikde jsem nenašla, že pevný stánek musí být připojen na vodu a odpad. Můžete mě odkázat na zákon, vyhlášku?

A jinak jezdím roky na akce s mobilní prodejnou, nenapadlo mě, že je to o tolik přísnější. :D

Ollik
Kecalka 244 příspěvků 05.09.18 23:58

@Kacenka.k8 jinak stánek je venku, v OC už by byl pod střechou a to už je zas úplně jinak.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >