Reklama

Tesco doplňování zboží Ivančice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 05.09.18 21:00
Tesco doplnovani zboží ivancice

Ahoj holky je tu někdo, kdo pracoval v tescu v ivancicich jako doplnovac zboží? Ráda bych se zeptala, jak byl nebo je s praci tam spokojeny? dekuji

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 21:14

@esmeralda44 dělala jsem většinou za pokladnou , když nebyla práce,tak jsem i vybalovala.
Co tě přesně zajímá?

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 05.09.18 21:26
@Anonymní píše:
@esmeralda44 dělala jsem většinou za pokladnou , když nebyla práce,tak jsem i vybalovala.
Co tě přesně zajímá?

Všechno,kolektiv? Zdá se dá domluvit jen ranní směny,myslim tedy při brigádě,co přesně obnáší práce doplnovani atd? Moc děkuji za informace

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 21:33

@esmeralda44 omlouvám se za anonym,ale je to potřeba.
Co se týče lidí za mě jedna velká slepičárna.Nejlepší způsob všímat si jen práce, držet pusu a krok.Udělat svoje a jít domů.
Doplňování- dá se to zvládnou.Pokud přijede hodně zboží ,tak se nezastavíš.Je to celkem na fyzickou i psychickou ( tudíž brigádníci se schánějí vždy).Moc lidí dlouho nevydrží.Za mě prostě makačka.Kor pokud po Tobě pořád neustále někdo dupe.Stylem udělej to,udělej tamto.Odvoz, přivez,vyměň.
Co se týká domluvy…pokud naražíš ramena normálního člověka ( což tam zrovna moc není ) ,tak budeš mít smolíka co se týče domluvy.
Brigádníky berou hlavně, aby pokryli ty odpolední směny, nebo mezisměny.Hlavně Tedy víkendy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama