Platba na Amazon.de

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tabitta
Kecalka 464 příspěvků 12.12.18 05:49
Platba na Amazon.de

Ahoj, chci se zeptat, kupovala jsem něco na Amazonu.de za 261 €, podle Amazonu byl přepočet 7155 Kč. Z ČS mi stahli ale pouze 6905 Kč. Zadavala jsem platbu v CZK. ČS si upravila kurz podle sebe? 8o

Reakce:
pajulinkaa
Závislačka 4432 příspěvků 12.12.18 07:07

@tabitta ahoj, banky mají svoje kurzy, ono se to trochu mění, když jsme posílali do Anglie platbu nebo i do Německa, tak nám to taky nikdy na přepočet nevyšlo stejně, jak jsme to počítali my;) , aspoň bych měla radost z těch 200,–Kč :mrgreen: :palec: .

pajulinkaa
Závislačka 4432 příspěvků 12.12.18 07:09

My jsme teda zadávali platbu vždy v €, :think: ale prostě to nikdy nebylo stejně , na ty české, co se strhly :mrgreen:

tabitta
Kecalka 464 příspěvků 12.12.18 07:22

Tak ja radost pochopitelne mam, jen nevím, proc se to prepocetlo, kdyz jsem zadavala platbu v CZK. Ještě jsem cetla, že Amazon.de u některých objednavek nad 39€ nepocita poštovné :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >