Reklama

Plavání Bystré u Poličky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

agnes77
Povídálka 19 příspěvků 07.03.17 11:03
Plavání Bystré u Poličky

Dobry den, nemate nekdo zkusenost s plavanim deti v Bystrem u Policky? Popripade nechce se nekdo pridat? :)

Reklama

Reakce:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 07.03.17 11:45

Ahojky, my jsme chodili, kdyz deti byly male a spokojenost :palec:.

Premyslela jsem, ze bych zacala s detmi zase plavat.

Jakou maji ted nabidku kurzu? :kytka:

agnes77
Povídálka 19 příspěvků 07.03.17 11:56

Kralikcek☺ http://search.seznam.cz/?…

agnes77
Povídálka 19 příspěvků 07.03.17 11:57

@Kralikcek
http://search.seznam.cz/?…

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 07.03.17 12:38

Dekuji :kytka:,za odkazy…

Cena zustala stejna, pokud si dobre pamatuji.pro dve deti uz je to celkem ranec :think:

Pro nas by byl nejspis kurz Vycvik deti 3-10let…

Ty premyslis o kterem kurzu?

agnes77
Povídálka 19 příspěvků 07.03.17 15:23

@Kralikcek drahy je to dost, ale to tak bude vsude :think: male bude pul roku, tak my bychom chodili na hodiny pro ty nejmensi.libi se mi ta slana voda, lepší jak chlorovana.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 07.03.17 17:27

@agnes77 voda a celkove prostredi je fajn, i lide.
Drahy je to vsude stejne, mozna i vice.
my zacali taky chodit, kdyz detem nebyl ani rok, nebo kolem roku.
Bylo to fajn, jak pro deti, tak i pro nas rodice :palec:,ale spis takovy relax, i diky te saune a masazim.
Ted, kdyz jsou deti vetsi, si myslim, ze by to zas melo pro ne jinou zabavu, ci srandu navic v plneni ruznych ukol.Kdyz byli mali, tak spise byli zapojeni rodice a delali s detmi ruzne proplavavani, potapeni, zlatou branu a tak.Ale program na tu pulhodku maji fajn :palec:

agnes77
Povídálka 19 příspěvků 07.03.17 18:43

@Kralikcek Tak super, pujdeme do toho. Chlapovi se libi, ze je to v nedeli, muzeme jit i oba dva :) Pisi tam neco o saune a masazich deticek, ze jsou po plavani.Ale to prece nebude pro prtata, ne? Díky a preji hezky vecer :mavam:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 07.03.17 18:56

@agnes77 kdyz mi tam chodili, tak tam s nami byli i uplni cerstvaci, sotva po 6ti nedeli…

My prave taky byli radi, ze je to o vikendu a nekdy, kdyz jsem treba nemohla, jel i muz s ditkem sam…

Jako relax je to fakt skvely :palec:.

Hezky vecer i Tobe :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama