Plavání s delfíny

czechamerican
6.5.17 12:46

Plavání s delfíny

Dobry den, muj sen je Plavání s delfíny a moc si ho chci splnit, nevite nahodou kde je tento zazitek mozny si splnit a a kolik to zhruba stoji?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2874
6.5.17 13:00

Zadej nazev sveho prispevku do googlu. Nebides se stacit divit. Jsou tam lokace, ceny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
984
6.5.17 13:41

Byli jsme ted v Kyjeve a prekvapilo nas tam delfinarium, plavani bylo i za rozumny ceny relativne k zapadu, bohuzel jsem s sebou nemela plavky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
6.5.17 14:48

@czechamerican tak v Evrope nevim, u nas v usa uz jsem byla s dcerou dvakrat a je to super zazitek, ktery se ale musi obcas dost draze zaplatit(hlavne kdyz pak chces ty fotky).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
czechamerican
6.5.17 14:59

@Taminka kde v u vás :P USA? V Miami nebo v Orlandu na Floridě.

• Citovat
  • Upravit
13496
6.5.17 15:28

@czechamerican Texas! Ale na Floride toho je spousta. Jednou jsem to absolvovala v Mexicu, tam to bylo paradni, ale fotky neskutecne drahe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
czechamerican
6.5.17 15:39

@Taminka no USA me zrovna uz celkove uz nebere vcetne Floridy…preferuji plavani s delfiny radeji karibik nebo Asii.

• Citovat
  • Upravit
13496
6.5.17 23:39

@czechamerican no tak si zalet nekam do karibiku a tam se aspon krasne opalis a nebudes muset hledat solarka, ktere ti takove opaleni poskytnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
6.5.17 23:56

Byli jsme u Orlanda v Discovery Cove. Zas nějak likvidačně drahé to nebylo, máme fotky i video, ale už je to 14 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama