Pláž pro batole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miminko17
Nováček 8 příspěvků 02.04.18 23:54
pláž pro batole

Chci se zeptat, jestli máte zkušenost s oblázkovou pláží (malé oblázky). v červenci jedeme k moři do řecka, dceři bude v té době 16,5 měsíce. v cestovce psali písčito - oblázková pláž. nyní jsem zjistila, že tam je to spíše pláž s drobnými kamínky. dost mne to vyděsilo. nevím, jestli to pro tak malé dítě je dobrá pláž. nejdou dělat bábovky, kamínky budou asi horké. máte s tím nějaké zkušenosti? díky

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11702 příspěvků 03.04.18 00:08
@Miminko17 píše:
Chci se zeptat, jestli máte zkušenost s oblázkovou pláží (malé oblázky). v červenci jedeme k moři do řecka, dceři bude v té době 16,5 měsíce. v cestovce psali písčito - oblázková pláž. nyní jsem zjistila, že tam je to spíše pláž s drobnými kamínky. dost mne to vyděsilo. nevím, jestli to pro tak malé dítě je dobrá pláž. nejdou dělat bábovky, kamínky budou asi horké. máte s tím nějaké zkušenosti? díky

Písek v červenci v Řecku žhnul úplně stejně jako jiná plocha :nevim: Podle mě bude na kraji moře písek a tam se malá vyblbne. Po kamínkách v botkách.

marg
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 03.04.18 00:26

Jezdíme do Řecka taky od asi roku a půl malé a podle mě ji kamínky bavily dokonce víc, než jemný písek v Itošce, nebo v Bulharsku tam si stěžovala že se jí ten písek všude lepí. V tom Bulharsku byl ten písek tak jemný, že jsem s láskou vzpomínala na řecké oblázky.

warita
Echt Kelišová 8226 příspěvků 03.04.18 07:08

Ja videla v Recku rodinu s opravdu malym mimcem a meli na plazi takovy stan proti vetru. Maly byl povetsinou v tom stanu a spal. Dle vseho se mu na plazi spalo dobre.

Jinak, dovedu si predstavit, jak bude mala nabirat kaminky lopatickou do kbelicku a na nohy sandalky do vody. Nemyslim si, ze to bude problem. Zamyslela bych se nad tim stanem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >