Pláž pro batole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miminko17
Nováček 8 příspěvků 02.04.18 23:54
pláž pro batole

Chci se zeptat, jestli máte zkušenost s oblázkovou pláží (malé oblázky). v červenci jedeme k moři do řecka, dceři bude v té době 16,5 měsíce. v cestovce psali písčito - oblázková pláž. nyní jsem zjistila, že tam je to spíše pláž s drobnými kamínky. dost mne to vyděsilo. nevím, jestli to pro tak malé dítě je dobrá pláž. nejdou dělat bábovky, kamínky budou asi horké. máte s tím nějaké zkušenosti? díky

Reklama

Reakce:

Russet
Kelišová 6789 příspěvků 03.04.18 00:08
@Miminko17 píše:
Chci se zeptat, jestli máte zkušenost s oblázkovou pláží (malé oblázky). v červenci jedeme k moři do řecka, dceři bude v té době 16,5 měsíce. v cestovce psali písčito - oblázková pláž. nyní jsem zjistila, že tam je to spíše pláž s drobnými kamínky. dost mne to vyděsilo. nevím, jestli to pro tak malé dítě je dobrá pláž. nejdou dělat bábovky, kamínky budou asi horké. máte s tím nějaké zkušenosti? díky

Písek v červenci v Řecku žhnul úplně stejně jako jiná plocha :nevim: Podle mě bude na kraji moře písek a tam se malá vyblbne. Po kamínkách v botkách.

marg
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 03.04.18 00:26

Jezdíme do Řecka taky od asi roku a půl malé a podle mě ji kamínky bavily dokonce víc, než jemný písek v Itošce, nebo v Bulharsku tam si stěžovala že se jí ten písek všude lepí. V tom Bulharsku byl ten písek tak jemný, že jsem s láskou vzpomínala na řecké oblázky.

warita
Kelišová 6423 příspěvků 03.04.18 07:08

Ja videla v Recku rodinu s opravdu malym mimcem a meli na plazi takovy stan proti vetru. Maly byl povetsinou v tom stanu a spal. Dle vseho se mu na plazi spalo dobre.

Jinak, dovedu si predstavit, jak bude mala nabirat kaminky lopatickou do kbelicku a na nohy sandalky do vody. Nemyslim si, ze to bude problem. Zamyslela bych se nad tim stanem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama