Pláž pro batole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miminko17
Nováček 8 příspěvků 02.04.18 23:54
pláž pro batole

Chci se zeptat, jestli máte zkušenost s oblázkovou pláží (malé oblázky). v červenci jedeme k moři do řecka, dceři bude v té době 16,5 měsíce. v cestovce psali písčito - oblázková pláž. nyní jsem zjistila, že tam je to spíše pláž s drobnými kamínky. dost mne to vyděsilo. nevím, jestli to pro tak malé dítě je dobrá pláž. nejdou dělat bábovky, kamínky budou asi horké. máte s tím nějaké zkušenosti? díky

Reklama

Reakce:

Russet
Echt Kelišová 8244 příspěvků 03.04.18 00:08
@Miminko17 píše:
Chci se zeptat, jestli máte zkušenost s oblázkovou pláží (malé oblázky). v červenci jedeme k moři do řecka, dceři bude v té době 16,5 měsíce. v cestovce psali písčito - oblázková pláž. nyní jsem zjistila, že tam je to spíše pláž s drobnými kamínky. dost mne to vyděsilo. nevím, jestli to pro tak malé dítě je dobrá pláž. nejdou dělat bábovky, kamínky budou asi horké. máte s tím nějaké zkušenosti? díky

Písek v červenci v Řecku žhnul úplně stejně jako jiná plocha :nevim: Podle mě bude na kraji moře písek a tam se malá vyblbne. Po kamínkách v botkách.

marg
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 03.04.18 00:26

Jezdíme do Řecka taky od asi roku a půl malé a podle mě ji kamínky bavily dokonce víc, než jemný písek v Itošce, nebo v Bulharsku tam si stěžovala že se jí ten písek všude lepí. V tom Bulharsku byl ten písek tak jemný, že jsem s láskou vzpomínala na řecké oblázky.

warita
Kelišová 6907 příspěvků 03.04.18 07:08

Ja videla v Recku rodinu s opravdu malym mimcem a meli na plazi takovy stan proti vetru. Maly byl povetsinou v tom stanu a spal. Dle vseho se mu na plazi spalo dobre.

Jinak, dovedu si predstavit, jak bude mala nabirat kaminky lopatickou do kbelicku a na nohy sandalky do vody. Nemyslim si, ze to bude problem. Zamyslela bych se nad tim stanem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Reklama