Pláž pro batole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miminko17
Nováček 8 příspěvků 02.04.18 23:54
pláž pro batole

Chci se zeptat, jestli máte zkušenost s oblázkovou pláží (malé oblázky). v červenci jedeme k moři do řecka, dceři bude v té době 16,5 měsíce. v cestovce psali písčito - oblázková pláž. nyní jsem zjistila, že tam je to spíše pláž s drobnými kamínky. dost mne to vyděsilo. nevím, jestli to pro tak malé dítě je dobrá pláž. nejdou dělat bábovky, kamínky budou asi horké. máte s tím nějaké zkušenosti? díky

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15056 příspěvků 03.04.18 00:08
@Miminko17 píše:
Chci se zeptat, jestli máte zkušenost s oblázkovou pláží (malé oblázky). v červenci jedeme k moři do řecka, dceři bude v té době 16,5 měsíce. v cestovce psali písčito - oblázková pláž. nyní jsem zjistila, že tam je to spíše pláž s drobnými kamínky. dost mne to vyděsilo. nevím, jestli to pro tak malé dítě je dobrá pláž. nejdou dělat bábovky, kamínky budou asi horké. máte s tím nějaké zkušenosti? díky

Písek v červenci v Řecku žhnul úplně stejně jako jiná plocha :nevim: Podle mě bude na kraji moře písek a tam se malá vyblbne. Po kamínkách v botkách.

marg
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 03.04.18 00:26

Jezdíme do Řecka taky od asi roku a půl malé a podle mě ji kamínky bavily dokonce víc, než jemný písek v Itošce, nebo v Bulharsku tam si stěžovala že se jí ten písek všude lepí. V tom Bulharsku byl ten písek tak jemný, že jsem s láskou vzpomínala na řecké oblázky.

warita
Echt Kelišová 9731 příspěvků 3 inzeráty 03.04.18 07:08

Ja videla v Recku rodinu s opravdu malym mimcem a meli na plazi takovy stan proti vetru. Maly byl povetsinou v tom stanu a spal. Dle vseho se mu na plazi spalo dobre.

Jinak, dovedu si predstavit, jak bude mala nabirat kaminky lopatickou do kbelicku a na nohy sandalky do vody. Nemyslim si, ze to bude problem. Zamyslela bych se nad tim stanem.

Váš příspěvek
Reklama