Plazení 8 měsíční - dotaz

Anonymní
25.4.21 08:01

Plazení 8 měsíční - dotaz

Ahoj maminky,
malá se začala plazit. Máme doma dřevěné parkety, malá má samozřejmě hrací koberec, ale už ji na něm neudrzim, cestuje po celé místnosti. Jde mi o to, jak jste třeba řešili vy, které nemáte doma podlahové topení, že ta zem je poměrně studená a bojím se, aby se nenastydla. Vyřešila jsem to tak, že dávam jednu vrstvu navíc - tílko a punčocháče, ale nevím no. Chvíli je na bříšku, chvíli na čtyřech. Snažím se jí přesouvat na koberec, ale to bych asi celý den nedělala nic jiného a taky chci ať trochu poznává svět :-D díky za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
86
25.4.21 08:57

Ahoj, to samé jsem řešila s tím, že syn se mi začal plazit v zimě, bydlíme v podsklepeném domě a topíme v kamnech, tudíž zem byla fakt studená. Měla jsem z toho strach, nejdřív ho pořád držela na dece což samozřejmě pořád nešlo. Nakonec jsem začala více oblékat - punčocháče, tepláky, body s dlouhým rukávem a teplejší mikina a pořídila pěnové puzzle na půl místnosti. A všechno dobrý, nebyl ani nemocný, ani neměl rýmu, nic :dance: Případně se dá na bříško koupit takový návlek, ale to jsem nějak nestihla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26202
25.4.21 09:06

Nenastydne. První se plazila v zimě na mramorua to měla teda i overal, ale měli jsme. i špatný topení, druhý po parketách a parkety jsou oproti kameni krásně teplý :lol: navíc je jaro a doma zas tak zimu nemáte. Oblikej úplně normálně, jak by ti doma bylo v punčocháčích a mikině? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2802
25.4.21 09:26

Nijak. Mame v byte 22 stupnu a parkety. Vzdyt drevo je teply.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
25.4.21 09:55

Syn se začal plazit asi v lednu, a nenapadlo mě, že by z toho mohl nastydnout :think:… Chvíli byl na koberci, chvíli na plovoučce, ale určitě tam nestravil x hodin v kuse, aby z toho mohl nastydnout. Neřešila bych to :nevim:… Nebo jako jo, přiobléknout ano, ale jinak s tím stejně nic neuděláš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8358
25.4.21 11:53

Dětská plazička

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1550
25.4.21 12:09

Mame dlazbu a vinyl, stary kamenny barak, bez podlahoveho topeni. Deti jsem nenavlikala. I ted behaji nejradsi naboso nebo v ponozkach, nemocni nebyli a nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat