Plenky Huggies Elite soft a propustnost

1481
5.7.20 23:22

Plenky Huggies Elite soft a propustnost

Ahoj, kupují Huggies Elite soft 1, 2 a teď už jedem 3… 1a 2 fakt super. Naprostá spokojenost, ale co jedem 3 tak malá je sice v plence suchá, ale plenka propouští. Takže má vlhké bodicka i dupačky mezi nohama. Teď nevím jestli změnit plenky, nebo je to jen nějaká špatná šarže. :nevim: Máte s tím někdo zkušenosti?
Případně jaké jiné plenky, podmínkou je ta protitékající guma na zádech. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1359
5.7.20 23:58

@Abcd21 ahoj,tyhle pleny jsem nedavno dostávala na testování a tohle mi z 12 balení neudělala ani jedna plena, jediný co, tak mi šlo u jedné hůř odlepit ty lepitka, nebo byly křivě složené v tašce. Teď začínáme prechazet na vel.4 a ty jsou zatím taky dobrý, tak to vypadá, že chyba bude ve výrobě. Kdyby se ti chtělo, pošli mi kód z tašky, pokud je tam CZ a za tím hromada čísel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
679
6.7.20 00:23

Tohle nam delaji pampersky premium care 1, plus ty lepici pasky drzi na h****… vyborne jsou muumi baby, ale jsou dost drahe, pak jsou fajn i kolorky, oboje maji gumicky na zadech, kolorky jsou srovnatelne s tema huggies ES 1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1481
6.7.20 10:07

@Majinka7 No mě to nedělali ani 1 ani 2 až teď co jsem přešla na ty 3. A tak mě to úplně vytocilo. Drahé jsou a ještě propouští. Mám tu ještě jeden balík, ale přišli spolu tak si myslím, že to bude to samé. Byla jsem fakt spokojená, ale teď nevím zda změnit za jiné, nebo to ještě tisknout :nevim: zkusím najít to číslo. Díky.
@Jogo-Bela na Pampers čtu všude negativní komentáře. :nevim: na ty další kouknu, díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
679
6.7.20 10:56

@Abcd21 koukni… me dneska nastvala i huggieska, totalne vzadu protekla, gumka negumka :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama