Reklama

Plenky pro silnější stehna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Obadalova.m
Nováček 1 příspěvek 28.02.18 15:52
Plenky pro silnější stehna

Ahoj, poradily byste mi jaké plenky dobře sedí na silnější stehýnka? Syn má 7 týdnů a váží něco málo přes 5kg. Příjde mi že mu žádné plenky dobře nesedí, stehna mívá otlačené a když je povolím tak mu jsou hodně volné v pase. Máte nějaký typ jak na jednorázovky tak na PUL kalhotky ke čtvercovým látkovám? Předem děkuji za typy a rady :)

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9648 příspěvků 28.02.18 15:54

Oba kluci jsou pěkní porizci a seděly jim pampers premium care

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1880 příspěvků 28.02.18 16:06

Starší syn ma taky silnější stehna, vyzkoušela jsem kdeco a padly mu nejlépe zelené HappyMimi z drogerie Teta nebo Top drogerie. Jo a jeste z Globusu zn Natuvell, ale to uz mam trochu z ruky. Mladší syn je zizala, tomu tyhle plenky vždycky protecou, tak nosí albertacky sovicky.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1880 příspěvků 28.02.18 16:07
@Tichošlápek píše:
Oba kluci jsou pěkní porizci a seděly jim pampers premium care

Jo jo ty jsou taky super. Ale ta cena :roll:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1880 příspěvků 28.02.18 16:10

Jo a ty PUL gaťky - mam vsechny velikosti Baby Lucy fix, ty nejobycejnejsi bíle, a taky na silnější nozky perfektně sedí, nebyl otlačeny a neprotekly. Na mladšího je moc nepoužívám, ale taky mu sedí.

LaraA
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 28.02.18 17:23

@Obadalova.m malá má 7t a 5.25kg a používám latkove tots bots. Kluci měli v 6t 5.75 a 6.3kg a taky jim vyhovovaly tots bots. Zrovna jsem chtěla jedny kalhotky vyhodit, vzadu už připouštěl, takže jestli chcete můžu vám je dát nebo poslat (za postovne). Pokud chcete napište SZ.

Janli
Kelišová 5409 příspěvků 9 inzerátů 28.02.18 20:41

Nejlíp sedí tesco. Mám dvě holčičky, obě boubelky a vyzkoušela jsem jich hodně. Nejlepší byly pro začátek pampers premium care a později tesco.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama