Plenky pro silnější stehna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Obadalova.m
Nováček 1 příspěvek 28.02.18 15:52
Plenky pro silnější stehna

Ahoj, poradily byste mi jaké plenky dobře sedí na silnější stehýnka? Syn má 7 týdnů a váží něco málo přes 5kg. Příjde mi že mu žádné plenky dobře nesedí, stehna mívá otlačené a když je povolím tak mu jsou hodně volné v pase. Máte nějaký typ jak na jednorázovky tak na PUL kalhotky ke čtvercovým látkovám? Předem děkuji za typy a rady :)

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10488 příspěvků 28.02.18 15:54

Oba kluci jsou pěkní porizci a seděly jim pampers premium care

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 28.02.18 16:06

Starší syn ma taky silnější stehna, vyzkoušela jsem kdeco a padly mu nejlépe zelené HappyMimi z drogerie Teta nebo Top drogerie. Jo a jeste z Globusu zn Natuvell, ale to uz mam trochu z ruky. Mladší syn je zizala, tomu tyhle plenky vždycky protecou, tak nosí albertacky sovicky.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 28.02.18 16:07
@Tichošlápek píše:
Oba kluci jsou pěkní porizci a seděly jim pampers premium care

Jo jo ty jsou taky super. Ale ta cena :roll:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 28.02.18 16:10

Jo a ty PUL gaťky - mam vsechny velikosti Baby Lucy fix, ty nejobycejnejsi bíle, a taky na silnější nozky perfektně sedí, nebyl otlačeny a neprotekly. Na mladšího je moc nepoužívám, ale taky mu sedí.

LaraA
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 28.02.18 17:23

@Obadalova.m malá má 7t a 5.25kg a používám latkove tots bots. Kluci měli v 6t 5.75 a 6.3kg a taky jim vyhovovaly tots bots. Zrovna jsem chtěla jedny kalhotky vyhodit, vzadu už připouštěl, takže jestli chcete můžu vám je dát nebo poslat (za postovne). Pokud chcete napište SZ.

Janli
Kelišová 6051 příspěvků 9 inzerátů 28.02.18 20:41

Nejlíp sedí tesco. Mám dvě holčičky, obě boubelky a vyzkoušela jsem jich hodně. Nejlepší byly pro začátek pampers premium care a později tesco.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >