Pleny protékají

199
17.3.21 22:13

Pleny protékají

Ahoj,
prosím o radu zkušené maminky. Před necelým měsícem jsme ukončili kojení a přešli na UM. Od té doby se miminku samozřejmě změnila stolice a kaká mnohem víc. Jde o to, že už 14 dní skoro každý den nám protékají plínky a to buď u nožiček nebo zvrchu na záda. Malej spí celou noc (23-6) a to plína prostě nevydrží. Kolikrát se ale stane, že proteče i během dne a to třeba hodinu po přebalení. Syn má 5,2 kg a používáme plínky Bella Happy vel. 2. Zkoušeli jsme i velikost 3, ale ty mu jsou velké. Myslíte, že pomůže změna značky? A na jakou popř přejít, aby měly plenky větší výdrž? Jinak zkoušeli jsme Pampers, z těch se osypal a pak jsme ještě zkusili plenky z Tesca a po nich byl hrozně opruzelý.
Děkuji za rady. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3619
17.3.21 22:21

Používám DM babylove eko verzi a protečou jen pokud se dcera ráno potentí, po noci to ta nacucla plenka nepojme. Jinak problém nemáme. Jinou značku jsem nezkoušela, jsem spokojená, opruzeniny ani osypani neznáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4359
17.3.21 22:29

Lupilu z Lidlu, neprotekly mi prakticky nikdy. Používám u obou synu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
17.3.21 22:46

Používám pleny bobilo a největší spokojenost, vydrží celou a snesnou i když se ráno malá pokaká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4235
17.3.21 22:57

DM babylove, 2 děti, nepamatuju, že by plenka protekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
17.3.21 23:02

Používáme Happy baby z Alberta a neprotékají. Dokonce jednou, kdy dcera po 13hod spánku měla plenku totálně napnutou, tak praskla a ty zgelované kuličky se vysypaly :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
17.3.21 23:15

Nepsala jsi, jaký druh Pampers jsi zkusila - za mě top Premium Care… Jinak teď u třetího dítěte mě neskutečně zklamaly obyč plenky z Tesca, přes den OK, ale v noci byl malý vždy pročůraný (1 rok). Jinak dobrý poměr cena/kvalita pleny z DM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
18.3.21 07:24

Mně tedy z jednorázových ty z DM přišly kapacitně nejslabší, ale zas nesmrdí. Mám tu ještě Albert, ten je na tom lépe. Jinak já bych doporučila tu větší velikost. Nebo holt jednou za noc přebalit. Kolik má kg? Moje holka má 5kg a velikost 3 je v pohodě. Velikost 2 už taky pročůrá za noc. Ale já většinou dávám látkové a ty jsou nejspolehlivější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
18.3.21 23:03

Dcera je na UM a Pampers care nám protékaly ani změna velikosti nepomohla… Z Alberta nám krásně vydrží, ale třeba vyzkoušet. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8903
18.3.21 23:08

Já používám na dcerku převážně z DM Babylove, z Lidlu Lupilu a teď aktuálně mám z Rossmanna. S žádnými nejsou problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat