Dada plenky Polsko

86
25.2.21 10:59

Dada plenky polskoo

Dobry den, chtěla bych se zeptat kde v Polsku koupím za dobré penízky plenky Dada..
Vim ze v té Bioderce a zajímá mě jestli si prosím někdo ne pamatujete cenu? S karickou a bez, v akci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1724
25.2.21 11:23

Cena je různá záleží jestli chceš kupovat zelené nebo zlaté Dady a jakou velikost. Nejlepší je sledovat jejich leták mají akce velmi často a různé. Občas je potřeba kartička na slevu občas ne, info opět najdeš v letáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1126
25.2.21 11:23

@Terka2912 je to různé, jak kdy ta cena ale většinou vychází balík do 200 když nejsou v akci a na nějakých 120 když jsou v akci a berou se dva balíky např. je někdy potřeba hlídat akce v letáku biedronky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
25.2.21 14:17

Mají je i na Rohliku, teď jsem brala vel. 4, zelené byly 4,3 kč/ks a zlaté 4,6 kč/ks. Oproti tomu, co běžné kupuju, je to cena dobrá, tak jsem zvědavá na kvalitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
25.2.21 15:08

@Midaku to mají drahé mě paní dováží za 170 balík vel 4..
Chtěla sem tam pro zásoby když tě šoustá dodavatelů nebude pro to mít jak jezdit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
25.2.21 15:44

@Terka2912 tak Tyhle byly za 200, to je rozdíl pouhých 30 kč. Benzín vás bude určitě stát víc. Ja mam Polsko daleko, ale i kdyby ne, kvůli 30 kč bych tam fakt nejezdila. Takhle jsem to vzala i s celým nákupem veškerého jídla a přistálo mi to přímo přede dveřmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
1.3.21 11:46

Plenky Magics

Vyzkoušejte maminky plenky Magics…na bioeko.cz je teď možná sleva 10% při nákupu nad 500Kč. Stačí do objednávky zadat kód listopad. Kvalita vrs. cena je na jedničku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat