Plínky pro plavání miminek

2301
1.8.05 18:23

Plínky pro plavání miminek

Ahoj holky, prosím o radu - existují nějaké plínky pro mimča, se kterýma se dá do vody? Mám pocit, že jsem o nich kdysi kdesi četla, a teď je to aktuální, vyjíždíme s naším 3,5 měsíčním drobkem na dovču a chtěla bych ji občas namočit v bazénku. Díky moc za radu jestli jsou a kde se dají sehnat. Anik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3321
1.8.05 18:33

AHOJ,
JSOU BUD Z DM-LEVNĚJŠÍ NEBO HUGGIES DRAŽŠÍ-ŘEKLA BYCH ŽE KVALITOU SROVNATELNÉ :wink:
HEZKOU DOVOLENOU!

GABKA A ŠTĚPÁNEK

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.8.05 21:06

Ahojky taky se prodávají v Teta drogerie.
Hanyna

• Nahlásit
  • Citovat
1234
1.8.05 22:06

Ahoj, ty od Huggies stojí kolem 220,– a je jich tam 10. Ty žluté (nevím značku-Babylove?), co prodávají v DM drogeriích, stojí 110,– a je jich tam 11. Jsou plně stejné a stejně poslouží :lol: . V.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
1.8.05 22:11

Ahojky,
před týdnem jsem kupovala Huggies plenky do vody v drogerii Martina a byly v akci jen za 99,– Kč. A je jich tam 12 - rozdělují se podle hmotnosti, my máme tuším od 8-12 kg (jsem líná se jít podívat).
Páčko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
2.8.05 08:09

My jsme naší berušce koupili v DM drogerii Baby love. V balíčku je jich 11 a cenu si přesně nepamatuju, ale kolem stovky a jsou super. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
2.8.05 16:18

Nám huggiesky nikdy neseděly, tak jsme musely používat z DM babylove. Líp těsní a člověku nehrozí úhrada za čištění bazénu :)
Bludička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2301
2.8.05 18:07

díky moc všem, takže zítra vyrážím do DM drogerie :)
Anik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.8.05 20:26

popolini a bambinomio dělají i speciální plavečky pro miminka a batolata

• Nahlásit
  • Citovat
918
2.8.05 22:53

Nojo, jenže třeba u nás v Plaváčku musejí od letoška trvat kvůli nějakým novým předpisům na jednorázové pleně do bazénu. Prý jsou v nich nějaké látky co nasají moč a nepustí ji do bazénu.
Bludička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.10.10 15:11

chci se zeptat,my ted jedem zdrobeckem se koupat,koupila jsem mu oblecek neoprenovy a ktomu byly dvoje kalhotky,ja jsem myslela ze to staci na to koupani,nebo ted tady ctu plinky do vody,to mu mam ktomu jeste koupit? myslela jsem ze staci obycejna anato se navlecou ty nepropustny kalhotky? jsem vtom laik,spis blbec poradte at si netrhnem ostudu. :think: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama