Plnění norem ve fabrice

Anonymní
26.1.20 20:04

Plnění norem ve fabrice

Pěkný večer. Mám takový dotaz - může se stát, že když občas ve fabrice nestihnu splnit normu, tak mě můžou vyhodit? Moje měsíční plnění se pohybuje mezi 94-99%. V práci nebývám nemocná a chodim do ní poctivě. Máte někdo zkušenost, že Vás vyhodili kvůli neplnění?
Dana

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12243
26.1.20 20:07

Tak vyhodí tě těžko, když plníš 99 %, možná ti sníží odměny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 20:15

@stinga to ano, strhávají asi 200,–. Holt někdy je horší práce a někdy zas lepší, kdy si člověk ta procenta zas trochu nažene.

• Nahlásit
  • Citovat
965
26.1.20 20:15

Kašli na celé normy přece. nejsi otrok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12243
26.1.20 20:22

@B4RC3LON4 to teda dáváš rady, když na to bude kašlat, tak ji vyhodí určitě :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2611
26.1.20 20:40

Vzhledem k tomu, že je nouze o pracovníky, tak je to poměrně nepravděpodobné, ale to ti nikdo neřekne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2015
26.1.20 20:44

Ahoj
má Nejka takto pracovala 20let u pásu
o Normách mi toho navyprávěla asi stovky hodin
je to Otročina
ano, vyhazovali za neplnění - hlavně tedy brigádníky a nové lidi ve zkušebce..
ona patřila už do kmenovky a plnívala obvykle na 110-120%
na některých operacích i 130%, ale to už jí nestíhali ostatní a dávali jí to dost pocítit
na některých operacích byla ráda, když dala 100% s vypětím sil a odpoledne už padala do mdlob :poblion:
je to masakr, co si lidi v práci musí i v téhle době nechat líbit (čurat jen 3 minuty, na oběd 15minut do šatny), fakt jsem to nechápala, když mi tyhle historky vyprávěla (a její kolegyně potvrzovala..)
takže ano, může se stát, že ve fabrice, kde plníš dlouhodobě pod 100% ukončí pracovní poměr..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.20 20:47

Dělám ve fabrice x let normu jsme splnili jednou za x let. U nás jsou normy vysoké a nedají se udělat. Prémie máme placené v průměru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12243
26.1.20 20:50

@Lucy75 já bych také mohla plnit tak na 130 %, ale ostatní holky by mně zabily :mrgreen: tak makám 6 hodin a pak 2 hodiny dělám, že dělám :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3018
26.1.20 21:10

Podle me je to podle fabriky. U nas se treba vubec nic nedeje dou dopsat prostoje jako opravy stroje atd… Ale na druhou stranu jelikoz sem v ukolovce tak toho nevyuzivam a i prostoje si zvladnu dohnat. Ale byla sem i v jiny fabrice kde na normach uplne lpeli a to uz po par dnech od nastupu. Zeptej se spise kolegin jak plni/neplni normy a co to obnasi aby si vedela, nekde maj nastaveny normy ze se proste stihnout nedaj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama