PMS po KET

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 12:24
PMS po KET

Ahoj holky (omlouvam se za anonym, chodi sem rodina a nevi ze jsme byli na IVF),

ja vim, zadnou kristalovou kouli nemate ale ptam se pouze tech co maji nejake zkusenosti. Jsem druhy den po KETu hatchujici blastocysty (kvalita B, geneticke vysetreni PGS v poradku) ale nastoupilo mi PMS :( klasicke otekani rukou, bolesti prsou, nafoukla jsem jak balon atd. Na tehotenske priznaky je brzy ale chci jen vedet jestli se Vam nektere stalo, ze jste hned po KET nebo ET mela zarucene PMS a byly jste tehotne. Mam hodne specificke priznaky ktere nastupuji AUTOMATICKY po ovulaci a presne vim, ze je to PMS ale rikam si, ze malej se nestihl jeste snad ani zavrtat, ze si tam zatim pekne nekde plave nebo se jen tak coura po deloze :mrgreen:. Jinak picham Prolutex (progesteron misto Utrose), uzivam Estrofem a kazdy tyden mi pichaji Dexamed na snizeni imunity. Dnes jsem 21DC a mesicky „ne“mam dostat 15teho listopadu.

Dekuji vsem ktere jsou ochotne mi pomoct a zdrzi se „cernych“ komentaru ;)

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 07.11.18 12:30

Mela jsem to stejně, nafouklá jsem byla jko balón,prsa bolely atd. Já jsem místo utrose píchala agolutin (taky progesteron),brala jsem i estrofem a ještě jeden lek na snížení imunity nezapomenu si na název. No dopadlo to Dobré a máme z prvního IVF a prvního KETu dcerku. Transfer čerstvého embrya nebyl mela jsem OHSS,proto jsme všechny mrazily. Držím palečky :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 12:37

@Kikulele Kikulele dekuji moc, neplasim nejak zvlast, spis jsem si dneska vsimla toho, ze mi zase zacinaji otekat ruce (spis prsty), pak to najednou prestalo, potom to bricho porad tak nejak boli neboli ale co bych taky chtela kdyz jsem nadopovana lekama od rana do vecera, vrchem spodem ze? :mrgreen: Ale snazim se to zmirnovat medunkou, ananasem a grepovou stavou a musim rict, ze to docela pomaha ale neni to uplne vonco :mrgreen: a muzu se zeptat jakou jste meli kvalitu embryjka/dcerky (jezis to zni fakt hrozne ale nevim jak to mam napsat :mrgreen: )

Dekuji mockrat a preji hodne zdravicka a stastnych chvil :)

tininas
Ukecaná baba ;) 1110 příspěvků 07.11.18 12:38
@Anonymní píše:
Ahoj holky (omlouvam se za anonym, chodi sem rodina a nevi ze jsme byli na IVF),

ja vim, zadnou kristalovou kouli nemate ale ptam se pouze tech co maji nejake zkusenosti. Jsem druhy den po KETu hatchujici blastocysty (kvalita B, geneticke vysetreni PGS v poradku) ale nastoupilo mi PMS :( klasicke otekani rukou, bolesti prsou, nafoukla jsem jak balon atd. Na tehotenske priznaky je brzy ale chci jen vedet jestli se Vam nektere stalo, ze jste hned po KET nebo ET mela zarucene PMS a byly jste tehotne. Mam hodne specificke priznaky ktere nastupuji AUTOMATICKY po ovulaci a presne vim, ze je to PMS ale rikam si, ze malej se nestihl jeste snad ani zavrtat, ze si tam zatim pekne nekde plave nebo se jen tak coura po deloze :mrgreen:. Jinak picham Prolutex (progesteron misto Utrose), uzivam Estrofem a kazdy tyden mi pichaji Dexamed na snizeni imunity. Dnes jsem 21DC a mesicky „ne“mam dostat 15teho listopadu.

Dekuji vsem ktere jsou ochotne mi pomoct a zdrzi se „cernych“ komentaru ;)

Ahoj.

Ty příznaky klasického PMS u mě také nic neznamenaly a nastaly tak zhruba ten 2. či 3. den po ET. Na to, že to skutečně klapne, bych si nevsadila ani zlámanou grešli. :)

A klaplo to.

Hodně štěstí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 12:57

@tininas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: se tu dobre ted smeju nad tim jak si to napsala :mrgreen: :mrgreen: zlamanou gresli. Dekuji za reakci, proste musim verit a pujde to. Jsem prave citim tak nejak, co ja vim. Jak kdyby mi vsechno uz bylo uplne jedno a bavim se normalne v praci, nejak na to moc nemyslim, spis resim pracovni veci a laduji se dobrotama co kluci dovezli z dovolene z Anglie :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 13:01

Navic jsem holky spinila vcera, ale jen drobne, zhruba velikost 50ti koruny ale to je zrejme po tom transferu jeste.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 07.11.18 19:02
@Anonymní píše:
@Kikulele Kikulele dekuji moc, neplasim nejak zvlast, spis jsem si dneska vsimla toho, ze mi zase zacinaji otekat ruce (spis prsty), pak to najednou prestalo, potom to bricho porad tak nejak boli neboli ale co bych taky chtela kdyz jsem nadopovana lekama od rana do vecera, vrchem spodem ze? :mrgreen: Ale snazim se to zmirnovat medunkou, ananasem a grepovou stavou a musim rict, ze to docela pomaha ale neni to uplne vonco :mrgreen: a muzu se zeptat jakou jste meli kvalitu embryjka/dcerky (jezis to zni fakt hrozne ale nevim jak to mam napsat :mrgreen: )Dekuji mockrat a preji hodne zdravicka a stastnych chvil :)

Ano určitě to lekama byt může,ze jo sjou to samé hormony,mely jsme asi Dobré já bych musela kouknout do papíru Me to nikdo neříkal dr jen říkal že embryjko je krasne a už se na Me tesi ,když si pro Me přišel na pokoj. Ale zkusím to dohledat. A špinit můžeš. Také Me to říkali,ale já Teda nespinila ani jednou ale to nic neznamená každé tělo je jiné. Takže klídek. Budu držet palečky a se drobek chytne a nepustí. Pisu na tel omlouvám se za preklepy nečtu to po sobě. :kytka:

Celina
Závislačka 3271 příspěvků 07.11.18 19:03

Podívej se na příbalové letáky všech hormonů, které teď tělu dodáváš a budeš mít jasno :)
Utrogestan, Prolutex, Estrofem a ostatní způsobují všechny možné pocity i příznaky na světě :lol:
A pozor, po ET nebo KET se ananas nedoporučuje, radši ho vynech. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 19:37

@Kikulele Dekuji mockrat, ono stejne nezbyva nic jineho nez cekat :) a za chyby se neomlouvej, ja po sobe ctu vzdy a nechavam tam sekance :D ach ta dyslexie :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 19:40

@Celina Jo tak to beru Prolutex a Estrofem :) diky bohu Utros uz v zivote nedostanu a ani ho nechci videt, ale zase kazdej hormon navic do tela je svinstvo, co si budem rikat. Ananas mi doporucovali na uhnizdeni, ze obsahuje bromelain tak nevim no :think: prdaluju na to, jdu si dat caj a chleba s medem :D

Celina
Závislačka 3271 příspěvků 07.11.18 19:45
@Anonymní píše:
@Celina Jo tak to beru Prolutex a Estrofem :) diky bohu Utros uz v zivote nedostanu a ani ho nechci videt, ale zase kazdej hormon navic do tela je svinstvo, co si budem rikat. Ananas mi doporucovali na uhnizdeni, ze obsahuje bromelain tak nevim no :think: prdaluju na to, jdu si dat caj a chleba s medem :D

bromelain je dobrý, čerstvý, ale jen od OPU do ET, pak už ne. Jasně, že chemické hormony nejsou žádná extra dobrota, ale těch prvních pár týdnů to bez nich nejde..A když si vezmeš, kolik desítek let do sebe ženy ládují HA…, :lol:

monull
Povídálka 32 příspěvků 08.11.18 20:50

Ahoj holky, v pondělí jsem byla na Ketu a už od včera mám pobolivani v podbřišku jako před menstruací. Jsem tedy dnes 3den po ket, mám to takhle pokaždé a nikdy se nezadarilo :( . Menstruaci jsem vždy dostala i přes mega dávky utrogestanu 4-2-4 a to už cca 8 den po ketu. Nikdy mi to menstruaci nezadrzelo. Držím vám palce!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >