Problém se snažením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 10:57
Problém se snažením

Ahoj maminky,

máme s přítelem problém. Teda on má problém. Prostě v životě se nedokázal „udělat“ do mě. Má to v sobě nějak zasekle, řešili jsme to, ale nevíme jak z teto situace ven. HA neberu již 2 měsíc, řekli jsme, že je čas založit rodinu, ale takhle to nemůže jít. Je z toho špatny, poradíte mi prosim nějaké řešení? Je to komplikované, na mě se udělá bez problémů.

Je jiná možnost, jak to do sebe „dopravit?“?

Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 1 inzerát 07.11.18 11:04

Myslím si, že trochu kecáš. Že se chceš pokusit otěhotnět bez jeho vědomí. Kdyby s tebou dítě chtěl, tak mu to problém dělat nebude.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 11:05

@Čičorečka tak za prvé, je to jeho blok v hlavě. Za to já nemůžu, snažíme se a byli jsme i u doktora, prostě to tak má a laskavě, když do toho nevidíš, tak to prosím ne komentuj.

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3657 příspěvků 07.11.18 11:09
@Čičorečka píše:
Myslím si, že trochu kecáš. Že se chceš pokusit otěhotnět bez jeho vědomí. Kdyby s tebou dítě chtěl, tak mu to problém dělat nebude.

Varianta „bez jeho vědomí“ sice možná taky je, ale nemusí nutně kecat.
My s tím cca půl roku taky měli problém a jsou páry kde mu to prostě nejde trvale.

Zakladatelko - ano, možnosti jsou. Nejčastěji se používá injekční stříkačka.

Aletheia
Kelišová 6325 příspěvků 07.11.18 11:11

Ajeje ty ses ta s tou injekční stříkačkou co? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 11:12

@histep děkuji, opravdu si to nevymýšlím, hledáme rady různé :)

Deninka87
Kecalka 143 příspěvků 07.11.18 11:14

Ahoj, našla jsem podobnou diskuzi https://www.emimino.cz/…acku-107805/ třeba se tam něco dočteš a najdeš nějaké tipy a rady ;) jinak bych po delším snažení zvážila inseminaci

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 11:17

A nemuze ho vyndat a pak zase ve spravny cas vratit dovnitr? Nam to tak s byvalym slo, mel stejny problem.

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3657 příspěvků 07.11.18 11:23
@Anonymní píše:
@histep děkuji, opravdu si to nevymýšlím, hledáme rady různé :)

Tak asi nejjednodušší a zároveň nejspolehlivější cesta je IUI v kterémkoliv CARu, lze ho podstoupit na pojišťovnu 6× za rok a ještě předtím udělají vyšetření.

karkarka
Závislačka 2801 příspěvků 07.11.18 14:23
@Aletheia píše:
Ajeje ty ses ta s tou injekční stříkačkou co? :think:

Sem si rikala,kde dnes je.kazdy den to same tema.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >