PN předem

Anonymní
13.12.19 20:37

PN předem

Ahojte, ležím v nemocnici s prckem 2in1 a měli by nás snad propustit pro zlepšení. Pak půjdu na PN ale ráda bych si předtím vyčerpala dovolenou kterou mám už napsanou a běží mi teď. Můžu poprosit v nemocnici aby mi tu PN vystavili až na den kdy už nemám dovolenou? Tj. tři dny předem? Jde to? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2802
13.12.19 20:40

Ne, nejde to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4047
13.12.19 20:43

Nelze. Jen 3 dny zpětně. Budeš muset pak za svým gynekologem a ten Ti to vystaví ode dne návštěvy u něj, případně 3 dny zpětně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1996
13.12.19 20:48

Záleží kolik dní dovolené cerpas… Pokud řekneš že zatím pn nechceš nikdo ti ji cpát nebude. Předpokládám že jakmile tě propustí z nemocnice budeš mít v nejbližších dnech kontrolu u své dr. Tak bych se domluvila s ní… Aby ti ji napsala je dni kdy ty chceš. Já např ležela v nemocnici 10 dní a čerpala Jsem dovolenou… 7 den v Nemocnici mi ale dovolená končila… Řekla jsem ze bych chtěla neschopenku od dalšího dne. Řekla jsem jim ze jsem měla dovolenou a nikdo se nepodivoval a neschopenku mi vypsali ode dne jak jsem chtěla. Bohužel nevypisi neschopenku dopředu. Takže pokud budete ležet do pondelka v nemocnici… Tzn v pondeli vás budou pouštět a v neděli vám konci dovolená. Poproste je v neděli aby vám napsali neschopenku od pondelka..uplne v klidu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1996
13.12.19 20:50

Jinak neschopenka jde napsat tři dny zpět. Takže pokud vás pustí v pondělí domu ještě ve st vám může vás mudr napsat neschopenku zpětně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8333
13.12.19 20:56

A proč se nevykasles na dovolenou a nejsi už na neschopence teď? Dovolenou si pak vycerpas po mateřské. Nevyplatí se to víc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat