Vapování v těhotenství

Anonymní
13.12.19 15:39

VAPOVÁNÍ V TĚHOTENSTVÍ

Zdravím všechny, úplně vidím, jak mě nekuřačky a ti co nevědí, co je to silná závislost akorát zkritizujou atd.. Ale přeci se zeptám.. Je tu někdo, kdo v těhotenství vapoval/vapuje? Tedy kouří elektronické cigarety? A co Vám na to pověděl gynekolog? Jak se Vám povedlo přestat kouřit, když silou vůle to prostě nejde a přijde tak silný absťák, že si zase raději potáhnete? Vapuje tady někdo v těhotenství? A co na to gynekolog?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
445
13.12.19 15:56

Tak za prvé gynekologovi to může být fuk, je to tvé zdraví a tvá zodpovědnost za zdraví miminka…za druhé vím, co je silná závislost, kouřila jsem 15 let a když jsem uviděla dvě čárky tak zahodila a i když chuť byla silná, svědomí by mi to nedovolilo… Je to jen na tobě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 16:00

@dada85 no ja taky kourim cca 15 let, 10 let krabicku cigaret a 5 let uz jen elektronickou. Klobouk dolu pred tebou. Ja mam takovy abstak ze se mi z toho klepou az ruce :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1750
13.12.19 16:03

A on je ten nikotin přes vapovani méně nebezpečný pro dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 16:04

Rika se, ze vapovani je zdravejsi, ale co je na tom pravdy to tezko rict…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 16:06

Ja kourila iqos. Zadny dr. se me v tehotenstvi neptal zda kourim :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
30220
13.12.19 16:09
@Anonymní píše:
Ja kourila iqos. Zadny dr. se me v tehotenstvi neptal zda kourim :nevim:

Blbost. na to se ptá každý doktor, když nabírá anamnézu. I netěhotných…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 16:10

Iqos mela nejake negativni dopady? Predcasny porod? Mensi porodni vaha atak??

• Citovat
  • Nahlásit
1713
13.12.19 16:15
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, úplně vidím, jak mě nekuřačky a ti co nevědí, co je to silná závislost akorát zkritizujou atd.. Ale přeci se zeptám.. Je tu někdo, kdo v těhotenství vapoval/vapuje? Tedy kouří elektronické cigarety? A co Vám na to pověděl gynekolog? Jak se Vám povedlo přestat kouřit, když silou vůle to prostě nejde a přijde tak silný absťák, že si zase raději potáhnete? Vapuje tady někdo v těhotenství? A co na to gynekolog?

Ja jsem teda kourila 18 let, prumer krabicka denne, zahodila jsem to hned, ze dne na den, abstak prekonas.. proste si predstav, jak se to miminko nacucava nikotem, spatne se mu vyvyji mozek, navic, az se miminko narodi, bude hrozne drazdive, bude porad rvat, ve dne v noci, a to uz s nim nic neudelas…a v neposledni rade jsou ru problemy pri porodu, s placentou atd… proste musis vydrzet..abstak prejde, me treba pomohlo se vyhybat cinnostem, pri kterych, jsem byla zvykla kourit..ale s tou elektronickou je to asi horsi, tu muzes bafat furt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
13.12.19 16:17

Já jsem kouřila před těhotenstvím, jak jsem zjistila, že jsem těhotná, nepřestala jsem hned, ale během dvou týdnů jsem byla schopná přestat kouřit. Kouřila jsem tedy IQOS. Cigárka mi chybí, to jo, ale nejsem takovej sobec, abych do děcka cpala nikotin už v břiše :)

Nikoho nesoudím, názor na to mám svůj. Dítěti nemusí být vůbec nic, ale trávit ho kouřem a udělat z něj ještě před narozením závisláka na nikotinu mi moc dobrý nepřijde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
13.12.19 16:19
@Anonymní píše:
Rika se, ze vapovani je zdravejsi, ale co je na tom pravdy to tezko rict…

Bohuzel pro dite urcite ne :-( nedochazi tam ke spalovani, dehet apod…,ale jsou tam zas jine procesy a nikotin, ktery zpusobuje ty abstaky u miminek a brani ve vyvoji plodu, to tam proste je…jiste se najdou maminky, ktere napisi, ze kourily a miminkonje hodne, zdrave atd…ale chces to riskovat? Jako nestoji to za tech par mesicu..to miminko za sebe nemuze rozhodovat a rict ti ted, at necadis..ale ty nasledky si ponese..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 16:33

Takže nikdo nemá zkušenost s vapováním jako takovým kromě Iqos.. Děkuji Vám všem za názory. Během dvou dnů jsem stáhla nikotin z 20 mg na 15 mg a teď zkusím 5 mg a pak už je beznikotinová.. Musím trošku pomalu kvůli tomu absťáku, protože si teď nemůžu dovolit být zbytečně nervozní a nedej bože ještě teď přijít o práci. Díky Vám všem za Vaše názory!

• Citovat
  • Nahlásit
1713
13.12.19 16:39
@Anonymní píše:
Takže nikdo nemá zkušenost s vapováním jako takovým kromě Iqos.. Děkuji Vám všem za názory. Během dvou dnů jsem stáhla nikotin z 20 mg na 15 mg a teď zkusím 5 mg a pak už je beznikotinová.. Musím trošku pomalu kvůli tomu absťáku, protože si teď nemůžu dovolit být zbytečně nervozní a nedej bože ještě teď přijít o práci. Díky Vám všem za Vaše názory!

Urcite to zvladnes :-) je to dobra cesta :palec: drzim palce a preji vse nejlepsi mamince i miminku :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
921
13.12.19 16:42

Moje mam skoncila s cigaretami ze dne na den po 50letech koureni bez naplasti ci jinych nahrad… evidentne to jde :palec: chce to jen chtit a rict si, ze ted to nedelas jen pro sebe ale hlavne pro,,to,,, co az se narodi tak budes milovat vic nez sebe a polozila bys za to zivot :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
13.12.19 16:47

Hele já byla silná kuřáka x lék krabičku í krabičku a půl denně jak jsme zjistila // jen asi 2 cigarety denně a do týdne nebo dvou jsem přestala úplně a to jsem kouřila silné cigarety…talze to jde musíš jen chtít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat