Reklama

po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mysliska
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 2 inzeráty 19.04.09 20:44
po porodu

ahoj,jsem přes tři měsíce po porodu a mám problém s velmi tuhou stolicí a povětšinou to dost bolí …poradíte mi třeba co jíst nebo tak?děkuju moc :oops:

Reklama

Reakce:

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 19.04.09 20:49

zeleninu, vlákninu, hodně pít a než se to srovná, tak bych doporučila Lactulosu nebo Duphalac (chutnal mi víc a fungoval mi líp) - volně prodejné :wink:

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 19.04.09 21:00

To máš už dost dlouho po porodu … já měla tyhle problémy bezprostředně po obou porodech - řešila jsem to glycerinovými čípky (změkčí stolici). Jinak asi fakt ty jogurty, POHYB!!!, ovoce (kompoty) a tak. Doktor by ti měl něco poradit..

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 19.04.09 21:10

Já měla tyhle problémy měsíc po porodu a trvaly další měsíc. Nevím, jestli to byla náhoda, ale přešlo mě to ze dne na den poté, co jsem začala pít jogurtové kysané nápoje. Po nich jsem měla skoro opačné problémy :lol: ale pak už jsem měla klid.

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 19.04.09 21:37

svestkove kompoty nebo suseny svestky, ty jsem si vezla rovnou do porodnice po druhym porodu a skvele zafungovaly

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.09 10:24

Zkus Psyllium - dá se koupit v lékárnách nebo ve zdravé výživě. Je to vláknina a fakt pomáhá. Chuťově sice nic moc, ale dá se přimíchat v podstatě do čehokoliv;) pa

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 20.04.09 19:54

Ahoj, jestli nekojíš, můžeš vyzkoušet Becherovku nebo Zaječickou kyselku.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >