Po rozvodu

8
5.5.17 21:45

Po rozvodu

Hezký večer. Syn 9let nechce jezdit k otci, pije je na něj škaredý atd.. i když mu volá :( pak brečím :,( a mě to trhá srdce, je jasny když na nej je skaredy že tam nechce. Pak říká že ho navadim a vyhrožuje soudama a pravnikama.Od kdy si může říct co chce a co ne.Nebo poradí mi někdo jak to řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56957
5.5.17 21:49

@květe většinou cca 12 let, ale je to na uvážení soudce.. zajdi na ospod, nahlaš tam co proč a jak a požádej o řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
5.5.17 22:11

Pro začátek nahrávat hovory…? Tuším, že to jako „důkaz“ oficiálně nebude k ničemu, ale neoficiálně se to vždycky hodí, že nekecáš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2615
5.5.17 23:30
@LAlezane píše:
Pro začátek nahrávat hovory…? Tuším, že to jako „důkaz“ oficiálně nebude k ničemu, ale neoficiálně se to vždycky hodí, že nekecáš…

K čemu? Pokud se nepletu, tak rodič u kterého je dítě jej musí připravit na styk s druhým rodičem. Vůle dítěte není podstatná. Nebyl by to první případ, kdy by došlo k vynucenému předání pomocí exekutora (výkon soudního rozhodnutí). Těch srdcervoucích scén je na internetu dost a v tu chvíli vůle dítěte exekutora ani Policii nezajímá.
Samozřejmě je to pro to dítě po psychické stránce šílené.

Tím, že je na syna „škaredý“ mu žádný soud rodičovská práva neodejme. To by muselo být něco, co dítě skutečně při jeho péči ohrožuje. Matka to může sice zkusit, třeba to bude mít na otce odstrašující účinek, ale obecně moc šancí nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 23:36

Nikdy nepochopím jak rodič může být úmyslně hnusný na vlastní dítě :zed: zakladatelko, nevím co můžeš dělat…9 let je ještě málo, aby řekl nejdu k tobě a prostě nešel. Spíš bych asi volila návštěvu psychologa ať je posudek na to, že to u otce synovi nesvědčí a s tím se pak obrátila na soud s určením styku třeba den v měsíci nebo šla na OSPOD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
6.5.17 07:19

@glitterball K dětské psycholozce chodime.Na socialce me řekli ať se domluvime, ale on se mi vysmál že mu to nedokážu že pije a že synoj nikdo neuvěří :,(.Ja jsem na to syna pripravovala, ale když syn pokazdy prijede ubrečený, celej tyden se mu neozve a pak ve čtvrtek zavolá že si ho bere nebo ani nezavola, proste jak se mu to hodi. Děkuji a uvidíme jak to dopadne, ale budu bojovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2513
6.5.17 09:48

Problem vidim v tom, ze pije. Ale jak mu to dokazat? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
6.5.17 13:16

@Veveří V tom se mi vysmal do obličeje, ze jak mu to chci dokázat. Ze synoj nikdo neuvěří. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
987
8.5.17 09:39
@květe píše:
Hezký večer. Syn 9let nechce jezdit k otci, pije je na něj škaredý atd.. i když mu volá :( pak brečím :,( a mě to trhá srdce, je jasny když na nej je skaredy že tam nechce. Pak říká že ho navadim a vyhrožuje soudama a pravnikama.Od kdy si může říct co chce a co ne.Nebo poradí mi někdo jak to řešit.

Panebože koho sis to vzala? To ti ujel vlak a lepší chlap nebyl? Vy ženské se chcete honem rychle vdávat a když vás pak chlap pošle do prdele, tak jste úplně mimo. Nejsi malá holka, abys mohla někomu rozkazovat. A jsi plně odpovědná za to, jakého tatínka pořídíš dětem. To je Tvůj problém, že sis vzala hovado. Tak s tím něco dělej a nebreč tady krokodýlí slzy. Necítím z tvého popisu situace dospělé ženské chování… chce to trochu dozrát :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
8.5.17 22:33

Jen ja poslala jeho k vode už před třemi lety. A on to do dnes neprekous a rek že se mě bude mstit prez dítě. Mam noví vstah rocni holcicku a znova nastal teror. Vlak mi neujel a popravde je mi jedno co citis nebo ne. Ale mas pravdu zodpovedna jsem za viber otce. Jinak dekuju za nakopnuti ale už jsem si sehnala pravnika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
987
9.5.17 00:31
@květe píše:
Jen ja poslala jeho k vode už před třemi lety. A on to do dnes neprekous a rek že se mě bude mstit prez dítě. Mam noví vstah rocni holcicku a znova nastal teror. Vlak mi neujel a popravde je mi jedno co citis nebo ne. Ale mas pravdu zodpovedna jsem za viber otce. Jinak dekuju za nakopnuti ale už jsem si sehnala pravnika.

Někdy používám drsná slova… promiň…
chlap který se mstí přes dítě je vůl. Nepřeju Ti nic lepšího, než abys byla ve vztahu šťastná… proč je zase teror? Ve svém okolí znám dobré vztahy. Přeju hodně sily :-) :-) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
9.5.17 07:13

Nemusíš se omlouvat.On chce abych se vratila. Synovi nadava ze je tlusty, ze pokud k němu nebude jezdit že nas da k soudu a pak k němu bude muset jezdit, je toho vic je to na dlouhe vyprávění. A na socialce me rekli at se domluvime, ale to nejde. Teď chodí on na socialku a breci tam jakej je chudak že jim zakazuju se stykat atd… tam řekli ať spolu sepisem dohodu nebo ji sepisou oni. Ale že by se nekdo zeptal syna. Nechci nic sepisovat chci docílit toho abychom měli už klid a syn se mohl rozhodnout sám jestli tam chce nebo ne.Chci aby se stykali jeto jeho otec, ale chci aby se k nemu hezky choval a nepil kdyz tam bude.Snad se nam to povede.Ja se snazila aby to klapalo, ale boužel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
9.5.17 07:25
@květe píše:
Nemusíš se omlouvat.On chce abych se vratila. Synovi nadava ze je tlusty, ze pokud k němu nebude jezdit že nas da k soudu a pak k němu bude muset jezdit, je toho vic je to na dlouhe vyprávění. A na socialce me rekli at se domluvime, ale to nejde. Teď chodí on na socialku a breci tam jakej je chudak že jim zakazuju se stykat atd… tam řekli ať spolu sepisem dohodu nebo ji sepisou oni. Ale že by se nekdo zeptal syna. Nechci nic sepisovat chci docílit toho abychom měli už klid a syn se mohl rozhodnout sám jestli tam chce nebo ne.Chci aby se stykali jeto jeho otec, ale chci aby se k nemu hezky choval a nepil kdyz tam bude.Snad se nam to povede.Ja se snazila aby to klapalo, ale boužel.

Myslím, že sepsat bys to měla. A právě na sociálce. Já mám za sebou taky válku s ex, zkoušel na mě kde co, ale nakonec musel dostat dost po hubě, aby dal pokoj. Děti k němu jezdí a jezdí k němu rády. Já jsem se mu snažila vycházet vstříc, ale on to zřejmě považoval za mojí slabost. Tak pak dostal pumelenici a od té doby je hodný :mrgreen:. Ale je teda fakt, že ex nechlastá a s dětmi mu pomáhají jeho rodiče (teda rodiče zajistí všechno a ex zajistí svou fyzickou přítomnost, případně je někam odveze).
Ještě by pro Vás mohlo být řešení domluvit se přes mediátora.
Jak to dneska mají tatínkové s dětmi víš asi nejlíp sama.

Důkaz na to, že je opilý, je nechat mu dýchnout, když si přijede pro syna. Ale aby to bylo k něčemu, zřejmě by musel přijet napitý autem. A to si nejsem jistá, jestli by policie přijela a jestli by to byl dostatečný důkaz…¨

Přeju pevné nervy. Mám za sebou několikaletý boj s ex a bylo to náročné. Moje děti jsou o pár let starší jak Tvůj syn a už si udělaly svůj vlastní obrázek o tatínkovi. Ale mají ho rádi a já jsem ráda, že k němu jezdí. To volno, které mám, je nedocenitelné.

• Nahlásit
  • Citovat
8
9.5.17 07:42

Chci se poradit s pravnikem co a jak se da delat a pak se uvidí. Je to únavné litat pořád na socialku, pritom by stacilo malo se domluvit. Syn mu řek kdy pak mu dodělá pokojíček že mu to slíbil a on misto aby řek tak přijeď a uděláme to spolu, tak mu rek jestli je normalni ze nema penize at si to udela sám. No nic věřím a doufam že se to vyřeši a jednou se štěstí obrátí na nas. Zitra mam schůzku s právnickou a pak uvidime. Dekuju a jakou pumelenici dostal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
9.5.17 08:05
@květe píše:
Chci se poradit s pravnikem co a jak se da delat a pak se uvidí. Je to únavné litat pořád na socialku, pritom by stacilo malo se domluvit. Syn mu řek kdy pak mu dodělá pokojíček že mu to slíbil a on misto aby řek tak přijeď a uděláme to spolu, tak mu rek jestli je normalni ze nema penize at si to udela sám. No nic věřím a doufam že se to vyřeši a jednou se štěstí obrátí na nas. Zitra mam schůzku s právnickou a pak uvidime. Dekuju a jakou pumelenici dostal?

Exekuční příkaz na prodej jeho domu. Dlužil mi několik desítek tisíc na výživném. Od té doby nedělá potíže. Ale se mnou nemluví (déle, než od té exekuce), všechno musíme vyřizovat přes děti.

Poraď se s tím právníkem, ale pořád se snaž o domluvu s otcem, i když on se domluvit nechce. Je potřeba, aby byla vidět dobrá vůle na Tvém straně.

Na sociálku bych na Tvém místě došla taky s prosbou, aby Ti poradili, jak se s ním máš domluvit, když on se nechce domluvit. Ať se dámy opatrovnice taky trochu snaží.
Vím, že je to opruz, ale Ty musíš mít pevnější nervy a snahu udělat pro to víc. Věř zkušené bojovnici :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama