Chci dítě a přítel odkládá

4.5.17 16:00

Chci dítě a přítel odkládá

Ahoj, mám takovej problém..Jsem s přítelem už přes 2 roky, bydlíme spolu rok a pul a já bych se ráda posunula někam dál, přála bych si dítě…Ze začátku jsem to jen navrhla a říkal mi že se na tom bude pracovat ale že mám počkat aspoň 2 měsíce takže tím mi to více dal do hlavy..tak jsem čekala a čekala a najednou byl ten druhéj měsíc tak jsem se ho zeptala jak to vidí..řekl mi že ještě nechce dítě.. Ale jak mi to řekl nevěděla jsem co dělat..kdyby mi to aspoň řekl na rovinu..každý den nad tím přemýšlím, pláču, všechno mě dojímá zkrácěně..jsem z toho psychicky zhroucená..asi jsem blázen..nebo nevím..Dítě je můj sen a hodiny mi tikají..a nevím co stím, říká později rok dva ATd..ale co když to bude říkat takhle pořád..☹️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
4.5.17 16:02

Kolik ti je?

• Nahlásit
  • Citovat
4.5.17 16:08
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1086
4.5.17 16:14

A kolik je jemu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.17 16:15

@Enicka bude mu 27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohledmuze
4.5.17 16:18

Holky, kdyz jste matersky typy, musite si nabrknout nekoho tak o 10 let starsiho. :roll: Dneska zadny normalni kluk nechce dite do 30 a casto ani do 35… Zvlast pokud je zvyklej na velkomestsky zivot. :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
421
4.5.17 16:20

„Co muzes udelat dnes, neodkladej na zitrek“ - to by mel tvuj pritel vedet! :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1939
4.5.17 16:20

Není až tak důležité kolik ti je, ale jestli přítel vztah s tebou myslí i do budoucna vážně. Co kdybyste uvažovali nejdřív o svatbě a pak o dítěti? Pokud by si tě přítel chtěl vzít, víš, že to s tebou myslí vážně a dítě s tebou bude chtít. Ale takhle tě může s dítětem napínat a můžeš skončit sama a bez dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
4.5.17 16:22
@pohledmuze píše:
Holky, kdyz jste matersky typy, musite si nabrknout nekoho tak o 10 let starsiho. :roll: Dneska zadny normalni kluk nechce dite do 30 a casto ani do 35… Zvlast pokud je zvyklej na velkomestsky zivot. :mrgreen:

no tak jsem ráda za svého nenormálního manžela, pro kterého je naše dítě smysl života už v 26 letech :)

• Nahlásit
  • Citovat
1896
4.5.17 16:27

Mému chlapovi je 24 a děti máme 2 :palec: nechápu, na co všichni čekají. Ptala ses ho, kdy by si miminko představoval? Hlavně na něj netlac, ať se ještě nějak nezablokuje. Třeba se ještě prostě necítí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.5.17 16:35

@pohledmuze Přidávám se k těm, které si našly „nenormálního“ muž. Ten můj chtěl dítě ve svých 27 letech. :) Chtělo by to méně generalizovat.

• Nahlásit
  • Citovat
4.5.17 16:41

@Kikiiiiii Odpověděla jsi si už otázkou. TY CHCEŠ. Dítě musí být přáním obou partnerů, jinak z toho koukají jen problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.17 16:41

Máme v práci plno chlapů, kterým je do třicet let. Ani jeden z nich není ženatý a všichni jsou bezdětní. Já je chápu. Mají priority jinde a je jim zkrátka dobře takhle. Tvůj přítel se na to necítí a těžko ti odpoví na otázku, jestli někdy bude chtít děti a kdy je bude chtít. Na to odpovědět přeci nejde. Po pravdě jsem v jeho letech taky myslela na úplně jiné věci, než na děti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
4.5.17 16:42
@Kikiiiiii píše:
Ahoj, mám takovej problém..Jsem s přítelem už přes 2 roky, bydlíme spolu rok a pul a já bych se ráda posunula někam dál, přála bych si dítě…Ze začátku jsem to jen navrhla a říkal mi že se na tom bude pracovat ale že mám počkat aspoň 2 měsíce takže tím mi to více dal do hlavy..tak jsem čekala a čekala a najednou byl ten druhéj měsíc tak jsem se ho zeptala jak to vidí..řekl mi že ještě nechce dítě.. Ale jak mi to řekl nevěděla jsem co dělat..kdyby mi to aspoň řekl na rovinu..každý den nad tím přemýšlím, pláču, všechno mě dojímá zkrácěně..jsem z toho psychicky zhroucená..asi jsem blázen..nebo nevím..Dítě je můj sen a hodiny mi tikají..a nevím co stím, říká později rok dva ATd..ale co když to bude říkat takhle pořád..☹️

Zkuste se na tom nějak domluvit a domluvte i to, co se stane, když on opět dítě nebude chtít. Jestli tě má rád, jistě pochopí, že nemůžeš čekat do nekonečna. Dejte si nějakou hranici, ale v letech (třeba dva roky) a ne v měsících. Máš dobrou práci a nějakou finanční rezervu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohledmuze
4.5.17 16:50
@Terezxx píše:
Mému chlapovi je 24 a děti máme 2 :palec: nechápu, na co všichni čekají. Ptala ses ho, kdy by si miminko představoval? Hlavně na něj netlac, ať se ještě nějak nezablokuje. Třeba se ještě prostě necítí.

Je to otazka zivotniho stylu. S deckama jses svazanej, penez to stoji plno, povinnosti. Kdo ma za cepici, tak si proste uziva volnost co muze. :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama