Pobolívání a tvrdnutí břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nina91
Povídálka 36 příspěvků 03.10.14 23:42
pobolivani a tvrdnutí bricha

Dobrý večer maminky.mam dotaz, od rána mi tvrdí bříško cca co 10 minut. večer jsem si dala vanu 39stupnu. Bříško stále tvrdne.mam slabé bolesti jako při menstruaci.ve čtvrtek jsem byla v poradně a prý se otevírám s čipkem 1cm. v neděli mám druhý termín. myslíte, ze by se něco mohlo začít dít?

Reakce:
Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 03.10.14 23:57

@nina91 nemyslím, že vařit se v horké vaně něčemu prospěje, vana by měla být tak 37,5, pak dochází k uvolnění svalů a ukáže se, jestli jde opravdu o porod.
Nicméěn doporučuju teď zalézt do postele a spát, dokud to jde, protože to může být na dlouhou dobu poslední spánek… Já takto u dvou porodů sveřepě odmítla vzít nějaké kontrakce na vědomí, hezky jsem se vyspala a ráno byly děti na světě, musím říct, že je velmi příjemné porodit a nebýt grogy nevyspáním ;)

nina91
Povídálka 36 příspěvků 04.10.14 00:02

Už ležím :) porad přemýšlím, jestli už se něco začíná dít, nebo to je planý poplach…bojím se, že až to přijde budu to podceňovat a nepoznám to.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 04.10.14 00:14

Mohlo y to být ono, každopádně jít spát je dobrá rada. mě pokaždý večer prdla voda, a já už vyplašená nespala, a pak jsem vypadala jak zombie, a byla vyřízená. fakt se vyspi, a držím palce, ať máš rychlý a pohodový porod. a neboj, na 99,9 procent ho včas poznáš

nina91
Povídálka 36 příspěvků 04.10.14 00:17

Když jsem ve čtvrtek měla X/1 což prý znamená ze je děloha u stydké kosti a otevírám se, ale čípek je 1 cm tak rodit nemůžu, ne?

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 04.10.14 00:20
@nina91 píše:
Už ležím :) porad přemýšlím, jestli už se něco začíná dít, nebo to je planý poplach…bojím se, že až to přijde budu to podceňovat a nepoznám to.

optimistko :mrgreen: Existuje určité malé procento žen, které porod nepoznají a do porodnice se dostávají na poslední chvíli nebo to jednoduše nestihnou, nicméně je mnohem vyšší pravděpodobnost, že až to nabere grády, tak se budeš kroutit jak žížala a zcela jednoznačně to poznáš ;) Pokud máš sbalenou tašku, víš, co si oblíkneš na dojezd do porodnice, tak spi, ono ti nic neuteče.

nina91
Povídálka 36 příspěvků 04.10.14 00:23

Dobře :) moc děkuji holky a přeji dobrou noc.

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 04.10.14 00:23
@nina91 píše:
Když jsem ve čtvrtek měla X/1 což prý znamená ze je děloha u stydké kosti a otevírám se, ale čípek je 1 cm tak rodit nemůžu, ne?

ale to bylo ve čtvrtek :nevim: jak nemůžeš, samozřejmě že můžeš, mimino je donošené a nález se může změnit účinkem pár kontrakcí… Tahle vnitřní vyšetření jsou zcela k prdu, protože někomu řeknou, že neporodía další den je mimčo na světě a někdo může chodit otevřený na pár cm několik týdnůa nic.
Miminko se narodí, když je připravené. Není to tak, že impulz dává tělo ženy, jako že je připraveno a může, prvotní impulz k porodu jde od mimina ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >