Pobyt ve tmě - jaké máte zkušenosti?

7
25.11.15 18:39

Pobyt ve tmě

Krásný večer všem,

jak již vypovídá název tématu, ráda bych vás požádala, ti kteří jste absolvovali pobyt ve tmě, o vaše sdílení zkušeností. :-) Mám tento pobyt v plánu uskutečnit a ráda bych si přečetla vaše prožité emoce :-), pokud lze tyto emoce vyjádřit slovy. :-) Děkuji a přeji krásný večer. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Nafrněná
25.11.15 18:41

O tom slyším poprvé, ale aspoň tam nemusí mít uklízečky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
7
25.11.15 18:43

http://pobyt-ve-tme-terapie-budoucnosti.cz/index.php?… :-) mrkni na odkaz…:-) a s těmi uklízečkami :D :D :D až zjistím, napíšu… :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
25.11.15 18:53

@naieva já bych se tam asi zbláznila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6113
25.11.15 18:53

1000 kc na den za to, ze vas zavrou nekam do tmy :mrgreen: me to pobavilo. Ale jo, dneska se da na lidech taak vydelavat :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
933
25.11.15 18:56
@Jana525 píše:
1000 kc na den za to, ze vas zavrou nekam do tmy :mrgreen: me to pobavilo. Ale jo, dneska se da na lidech taak vydelavat :potlesk:

Však to máš tak všude, i ve zdravotnictví. Třeba nadmírou císařských řezů si porodky dokáží dobře vydělat. Stačí si nechat udělat výpis z pojišťovny a zjistí se kam peníze tečou. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
25.11.15 18:57

Pro me by to nebylo, to se muzu rovnou zavřít doma, kdyz nechci nic poznávat, a jeste usetrim za pobyt plus elektřinu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50190
25.11.15 19:01
@Jana525 píše:
1000 kc na den za to, ze vas zavrou nekam do tmy :mrgreen: me to pobavilo. Ale jo, dneska se da na lidech taak vydelavat :potlesk:

No jako můžu ti říct, že jsem začala zcela vážně přemýšlet nad nevyužitými pozemky :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6113
25.11.15 19:02
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
25.11.15 19:06
@Tunrida píše:
No jako můžu ti říct, že jsem začala zcela vážně přemýšlet nad nevyužitými pozemky :think: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :mrgreen:

za chvilku budeš v balíku :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14477
25.11.15 20:00

Zatím jsem nebyla, ale z okolí slyším jen pozitivní reakce, není to jistě pro každého, člověk na to musí být naladěn

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
25.11.15 20:23

Mám koupelnu bez oken, kde je večer absolutní tma…ráda vás tam zavřu a bude mi stačit pětikilo. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50190
25.11.15 20:28
@Terka1603 píše:
Mám koupelnu bez oken, kde je večer absolutní tma…ráda vás tam zavřu a bude mi stačit pětikilo. 8o

To má v paneláku každej :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20682
25.11.15 20:29

Říká se tomu dunkelterapie.
http://ona.idnes.cz/…ahy-sex.aspx?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1043
26.11.15 12:14

Byla jsem. Nebyla jsem si jistá, jestli bych zvládla týden, tak jsem si dala asi tři dny ve tmě a zbytek flákačka, dle svého. Šla jsem do toho proto, že jsem byla dlouhodobě vyždímaná z práce, po rozchodu a myslela jsem, že se mi podaří si pár věcí dořešit, uzavřít a vzpamatovat se. Dost jsem spala, měla jsem pocit, že jsem citlivější na zvuky, poslouchala jsem hudbu… zajímavé bylo ve tmě jíst, bylo to pomalejší…a byla jsem jako prasátko :D Ale byly chvíle, kdy mi to neuvěřitelně vadilo, měla jsem pocit, že v té tmě „něco“ vidím a pěkné to nebylo, bála jsem a taky mi chybělo čtení :D

Když bych to shrnula… dobře jsem se vyspala, zrelaxovala, zjistila, jak jsou některý věci těžký - třeba namazat si chleba máslem, ale… měla jsem místy fakt velký strach, úzkost a už bych do toho nešla, max jen v páru s novým partnerem, kterému absolutně věřím. A ten by si asi ťukal na čelo, kdybych s tímhle přišla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama