Pocení ve škole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 22:16
Pocení ve škole

Dobry den, mam problem s pocenim ve skole. Jsem v 9. tride a nekdy se ve skole potim ze stresu (nevim proc, asi se stydim). Potim se hlavne na rukach, nohach a hlavne v podpazi. No a potom smrdim. Sedim v lavici s klukem, ktery to pry neciti, ale ja jo a tim padem se bojim, ze smrdim a tim se potim jeste vic. Kdyz se navonim deodorantem, tak tek kluk rika, ze citi smrad (ten deodorant). Vyzkousel jsem toho uz hodne, ale stejne se hrozne potim a potom smrdim. Nevite co s tim prosim? Omlouvam se, ze tu neni diakrtitika. Dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 10.01.19 22:19

Antiperspirant je lepsi. Nebo sajrajt Driclor z lekarny cca 250,–
spis to je normal puberta, pak to prejde

pocker
Kecalka 274 příspěvků 10.01.19 22:20

My měly na střední jednu co se potila a smrděla, seděla sama v lavici u okna a často větrala :oops:

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 6332 příspěvků 10.01.19 22:28

Skoro vsichni pubertaci smrdi, neco se s tim potem behem te puberty stane :think: Muj syn se kvuli tomu porad sprchuje,rozhodne pred odchodem do skoly, to je zaklad. A mozna zkus antiperspirant a lepsi deodorant. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 22:34

Nekteri moji spoluzaci taky smrdi, ale uz si stezovali i ucitele, ze ta trida smrdi potem. Ja mam vzdycky chut se zabit.

Anonym98765432100
Nováček 1 příspěvek 10.01.19 22:37
@Micaella22 píše:
Antiperspirant je lepsi. Nebo sajrajt Driclor z lekarny cca 250,–
spis to je normal puberta, pak to prejde

Na ten driclor jsem se ptal mamy a prej se v podpazi muze udelat nador, jak se ucpou ty zlazy.

Kelišová 6332 příspěvků 10.01.19 22:44

Nejdriv vyzkousej tu ranni sprchu a antiperspirant. A vem si ho sebou do skoly at muzes pouzivat i behem dne. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 22:53
@Lenka_Hal píše:
Nejdriv vyzkousej tu ranni sprchu a antiperspirant. A vem si ho sebou do skoly at muzes pouzivat i behem dne. :D

Dobre. Dekuju. A jeste jeden problem :D . Je mi citit z pusy. Na internetu jsem si precetl, ze to muze byt chronickou rymou. Ja jsem si ji zpusobil kapkama do nosu (pouzival jsem je asi od zari doted). Asi pred 4 dny se mi podarilo s tim prestat, ale furt je mi citit z pusy. Myslite, ze je to jen otazka casu?

Kelišová 6332 příspěvků 10.01.19 23:05
@Anonymní píše:
Dobre. Dekuju. A jeste jeden problem :D . Je mi citit z pusy. Na internetu jsem si precetl, ze to muze byt chronickou rymou. Ja jsem si ji zpusobil kapkama do nosu (pouzival jsem je asi od zari doted). Asi pred 4 dny se mi podarilo s tim prestat, ale furt je mi citit z pusy. Myslite, ze je to jen otazka casu?

Netusim, ale jako prvni bych zasla za zubarem, jestli je vse v poradku. Nejpravdepodobneji to bude od zubu…a cistit je poradne, pouzivat mezizubni nite, ustni vodu,cistit i jazyk, menit casto kartacek…a mej po ruce vzdy zvykacku (bez cukru).
Nejis ty moc cibule nebo cesneku, to by zhorsilo totiz oboje…i ten pot :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 23:14
@Lenka_Hal píše:
Netusim, ale jako prvni bych zasla za zubarem, jestli je vse v poradku. Nejpravdepodobneji to bude od zubu…a cistit je poradne, pouzivat mezizubni nite, ustni vodu,cistit i jazyk, menit casto kartacek…a mej po ruce vzdy zvykacku (bez cukru).
Nejis ty moc cibule nebo cesneku, to by zhorsilo totiz oboje…i ten pot :think:

U zubare jsem byl 21. Listopadu a odstranil mi zubni kamen. Prej nic jinyho nemam. Nevim o tom, ze bych jedl cesnek, nebo cibuli. Zuby si cistim pravidelne a pouzivam lusterin. Zvejkacka pomuze jen na chvili a na jazyku se mi porad tvori bily povlak.

Kelišová 6332 příspěvků 10.01.19 23:22

Zkus si projit tohle.
https://www.netdoctor.co.uk/…-and-breath/
Jinak asi nezbyva, nez resit az „symptomy“, hodne se myt a cistit zuby. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 23:26
@Lenka_Hal píše:
Zkus si projit tohle.
https://www.netdoctor.co.uk/…-and-breath/
Jinak asi nezbyva, nez resit az „symptomy“, hodne se myt a cistit zuby. :nevim:

Moc dekuju

Verun83
Echt Kelišová 9087 příspěvků 33 inzerátů 11.01.19 04:39

A nemas zadni rymu?

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2142 příspěvků 11.01.19 10:52
@Anonymní píše:
Nekteri moji spoluzaci taky smrdi, ale uz si stezovali i ucitele, ze ta trida smrdi potem. Ja mam vzdycky chut se zabit.

Klííd, nám učitel vždy říkal, že tam máme smrad jak ve vopičárně. Ruce a nohy se mi od mládí taky potí hodně. Používej nějaký kvalitní deodorant, s ohledem na tvůj věk, třeba si nech poradit i v lékárně, co by ti doporučili a nestresuj se. Na stres doporučuji bachovy esence. Rozumím ti, že čím víc nad tím přemýšlíš, tím je to horší. Máš teď hormonální změny, můžeš se poptat i lékaře, zda vše probíhá v normě, bude líp :kytka:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2142 příspěvků 11.01.19 10:54
@pocker píše:
My měly na střední jednu co se potila a smrděla, seděla sama v lavici u okna a často větrala :oops:

Ano, to je přesně to, co se má napsat mladému člověku, který se něčím trápí.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >