Početí čtvrtý den menstruace

Taao
16.4.16 14:42

Početí čtvrtý den menstruace

Četla jsem, že kdysi se doporučovalo, pokud žena nemohla otěhotnět, zkusit snažení na čtvrtý den menstruace a zpravidla se vždy zadařilo. Jak je to možné? Až půjdu na gynekologii, tak se asi zeptám.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3333
16.4.16 14:53

To je blbost, počerí je možné dva dny před ovulací, a to není čtvrtý den menzes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.16 14:58

A já jsem třeba přesně z takového styku. Naši se prý dva roky neůspěšně snažili a pak mamce jedna stará doktorka poradila styk během menstruace a povedlo se. Je to skoro 25let zpět.

• Citovat
  • Nahlásit
6664
16.4.16 15:05

Bez ovulace není početí. Spermie zvládnou na vajíčko počkat 3-5 dnů, pak už je s nimi ámen. Ovulace je 12-16 dnů před další menstruací. Pokud by někdo otěhotněl ze styku 4DC, pak by ovulace musela být nejpozději 7-9DC. Menstruační cyklus by měl pak délku cca 21-23 dnů. Nic jiného v tom nehledej. Nejdříve si něco zjisti o tom, jak funguje menstruační cyklus a co se děje během jeho jednotlivých fází. Pak už si takovou otázku klást nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25136
16.4.16 15:27
@bartsch píše:
Bez ovulace není početí. Spermie zvládnou na vajíčko počkat 3-5 dnů, pak už je s nimi ámen. Ovulace je 12-16 dnů před další menstruací. Pokud by někdo otěhotněl ze styku 4DC, pak by ovulace musela být nejpozději 7-9DC. Menstruační cyklus by měl pak délku cca 21-23 dnů. Nic jiného v tom nehledej. Nejdříve si něco zjisti o tom, jak funguje menstruační cyklus a co se děje během jeho jednotlivých fází. Pak už si takovou otázku klást nebudeš.

přesně tak :palec:.takové početí by vyžadovalo extrémně krátký cyklus, tudíž i nestandardně brzkou ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23078
16.4.16 15:39
@Lamátko píše:
To je blbost, počerí je možné dva dny před ovulací, a to není čtvrtý den menzes

U kratších cyklů být může. Ale rozhodně to není běžné a není to uni návod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3333
16.4.16 17:25

Bartsch, naprostý souhlas :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.16 17:32

Já jsem otěhotněla po styku při menzes, akorát nevím, který den to bylo. Měla jsem nepravidelnou menstruaci, ale vždy delší.

• Citovat
  • Nahlásit
1377
16.4.16 18:12

…pres veskerou vedeckou logiku tu po svete stejne chodi urcite mnozstvi jedincu zplozenych pri mensesu, nebot clovek mini, panbuh meni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Taao
16.4.16 18:32

@bartsch Představ si, že mám dostatečně nastudovano, jsem zdravotní sestra, známý je lékař gynekolog, ale Němec, takže pro jazykovou bariéru mi to dostatečně nemůže vysvětlit, ale prý se na škole učili, že je hodně takových případů. A kamarádka, která pracuje na gynekologii mi taky dala přednášky. Šlo mi čistě o životní zkušenosti jednotlivých žen!!!

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
6664
16.4.16 19:57
@Taao píše:
@bartsch Představ si, že mám dostatečně nastudovano, jsem zdravotní sestra, známý je lékař gynekolog, ale Němec, takže pro jazykovou bariéru mi to dostatečně nemůže vysvětlit, ale prý se na škole učili, že je hodně takových případů. A kamarádka, která pracuje na gynekologii mi taky dala přednášky. Šlo mi čistě o životní zkušenosti jednotlivých žen!!!

A co ti pomůže zkušenost jiné ženy? Záleží na tvém cyklu. Jednotlivé cykly taky nemusí být stále jako přes kopírák. Zázraky se fakt nedějí. Kdy máš ovulaci? Který den cyklu? Jak dlouhé máš cykly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Taao
16.4.16 20:02

@bartsch Mám dlouhé cykly 31-34, ovulaci 15-19 den. Mám styk jednou za měsíc, nechci to tady rozebírat proč. Kamarádka mi řekla, že s takovou frekvencí abych otěhotněla, tak by se musel stát zázrak. No a já uvažuji, že ten jeden měsíc to zkusím schválně na menstruaci.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
6664
16.4.16 20:09

Pokud máš ovulaci mezi 15. až 19. dnem cyklu, klidně si 4DC sexuj, ale spermie 11 nebo dokonce 15 dnů opravdu nevydrží. K otěhotnění ti stačí jeden šťouch - ale v tu správnou dobu, v období plodných dnů. Musíš si ten sex naplánovat k ovulaci. Nic jiného v tom není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Taao
16.4.16 20:12

@bartsch Dobře, tak zkusím další měsíc zase ty plodné dny.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
6664
16.4.16 20:18

Já mám mladší dítě z jednoho šťouchu. manžel byl ten měsíc pracovně hodně pryč, takže navíc jak jeden sex nemělo kdy dojít. A bylo to ještě navíc odskočení od práce, kdy jsem se po aktu k ní zase vrátila. Vidíš, před tím půl roku cíleně snažení s hlídáním ovulace - a nic - a pak jedno odskočení, jediný sex a zadařilo se hned :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat