Pocit kouře v nose

380
5.4.18 13:41

Pocit kouře v nose ???

Holky chci jen zeptat.. Kdo jste zažili pocit kouře v nose? Co to bylo? Už jsem z toho na nervy. Asi měsíc cítím několikrát denně kouř v nose. A dost. Jsem nekuřák, manžel nekouří. Není z čeho to cítit. Můj mě posílá k doktorce, ale mě to přijde na hlavu. Není to spíš k smíchu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1308
5.4.18 13:53

Manzel citil zase hlinu. K lekari jsem ho dostrkala a reknu ti ze to byly pekny nervy. Takovehke zmeny cichu muzou znamenat nador v mozku. Byl na CT i MR a nastesti se nic nepotvrdilo. Mel akorat cosi na sliznici v nose, dostal na to nejaky kapky a preslo to. Ale od te doby neni cich uplne vporadku. Uz to je rok co jsme resili. Jo a jeste byl na gastru, pry muze byt i ze zaludku :nevim: k lekari urcite zajdi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7749
5.4.18 13:57

@meissa Docela náhoda, partner mi zrovna říkal, že četl článek, že pocit kouře může znamenat nádor na mozku. Šla bych k lékaři, pro jistotu. Ať už to je cokoliv, není normální cítit kouř, který reálně neexistuje. Třeba to bude taky nějaká blbost, na kterou pomůžou kapky, ale zbavíš se toho :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
5.4.18 13:58

@hapolda Ten nádor jsem četla, ale krom toho kouře nemám nic. Hlava už mě nebolela aspoň rok. Já si říkám ať si doktorka neťuká na čelo s čím tam jdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
5.4.18 13:59

Zajdu tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
5.4.18 14:07

@meissa urcite to bude vse ok ale zajdi. Mozna se priprav ze se nekteri doktori zacnou tvarit dost pohrebne. Ja v ty dobe byla v 8 mesici tehu, vsichni nas vitali z usmevem a pri vysloveni problemu se vsichni zacali tvarit desne soucitne. Bylo to fakt na budku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1127
5.4.18 14:22

Neužívala jsi nějaké kapky? Tohle mi způsobily antibiotické kapky (Pamycon se jmenovaly, myslím) :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
5.4.18 14:24

@Kachorra Nene, právě, že vůbec nic. Není mi nic, nemocná jsem nebyla dlouho. Je to na budku :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1127
5.4.18 14:26

@meissa zkus raději zajít na ORL, lepší je mít jistotu, než se bát a dumat, co by to mohlo teoreticky být. držím pěsti :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.4.18 19:53

Určitě jdi k doktorovi. Nedávno byl článek na internetu, že nějaká paní s rakovinou plic cítila už měsíce před propuknutím rakoviny zápach masa. Zápach kouře tedy může být zase jiná nemoc, ale určitě to je na vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
21.5.20 19:04
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
21.5.20 19:05
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
21.5.20 19:19

Prosím, a řešila jste to nějak? 🤔 Jsem po ATB Pamyk. léčbě, ukončené 10. března. A pocit kouře v nose mám asi dva týdny. Cítím ho prostě pořád a všude ( kouř z komína) 🙈. Brala jsem kapičky 2× 10 dní. Bezprostředně po, jsem asi tři neděle necítila vůbec nic.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama