Pocit kouře v nose

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meissa
Kecalka 380 příspěvků 05.04.18 13:41
Pocit kouře v nose ???

Holky chci jen zeptat.. Kdo jste zažili pocit kouře v nose? Co to bylo? Už jsem z toho na nervy. Asi měsíc cítím několikrát denně kouř v nose. A dost. Jsem nekuřák, manžel nekouří. Není z čeho to cítit. Můj mě posílá k doktorce, ale mě to přijde na hlavu. Není to spíš k smíchu?

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 05.04.18 13:53

Manzel citil zase hlinu. K lekari jsem ho dostrkala a reknu ti ze to byly pekny nervy. Takovehke zmeny cichu muzou znamenat nador v mozku. Byl na CT i MR a nastesti se nic nepotvrdilo. Mel akorat cosi na sliznici v nose, dostal na to nejaky kapky a preslo to. Ale od te doby neni cich uplne vporadku. Uz to je rok co jsme resili. Jo a jeste byl na gastru, pry muze byt i ze zaludku :nevim: k lekari urcite zajdi :kytka:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1333 příspěvků 05.04.18 13:57

@meissa Docela náhoda, partner mi zrovna říkal, že četl článek, že pocit kouře může znamenat nádor na mozku. Šla bych k lékaři, pro jistotu. Ať už to je cokoliv, není normální cítit kouř, který reálně neexistuje. Třeba to bude taky nějaká blbost, na kterou pomůžou kapky, ale zbavíš se toho :kytka:

meissa
Kecalka 380 příspěvků 05.04.18 13:58

@hapolda Ten nádor jsem četla, ale krom toho kouře nemám nic. Hlava už mě nebolela aspoň rok. Já si říkám ať si doktorka neťuká na čelo s čím tam jdu.

meissa
Kecalka 380 příspěvků 05.04.18 13:59

Zajdu tam.

hapolda
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 05.04.18 14:07

@meissa urcite to bude vse ok ale zajdi. Mozna se priprav ze se nekteri doktori zacnou tvarit dost pohrebne. Ja v ty dobe byla v 8 mesici tehu, vsichni nas vitali z usmevem a pri vysloveni problemu se vsichni zacali tvarit desne soucitne. Bylo to fakt na budku.

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 05.04.18 14:22

Neužívala jsi nějaké kapky? Tohle mi způsobily antibiotické kapky (Pamycon se jmenovaly, myslím) :think:

meissa
Kecalka 380 příspěvků 05.04.18 14:24

@Kachorra Nene, právě, že vůbec nic. Není mi nic, nemocná jsem nebyla dlouho. Je to na budku :zed:

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 05.04.18 14:26

@meissa zkus raději zajít na ORL, lepší je mít jistotu, než se bát a dumat, co by to mohlo teoreticky být. držím pěsti :hug:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 05.04.18 19:53

Určitě jdi k doktorovi. Nedávno byl článek na internetu, že nějaká paní s rakovinou plic cítila už měsíce před propuknutím rakoviny zápach masa. Zápach kouře tedy může být zase jiná nemoc, ale určitě to je na vyšetření.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama