Zarůstání nehtů na nohách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Milena Čerňáková
Nováček 2 příspěvky 05.04.18 13:31
zarůstání nehtů na nohách

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti se zarůstáním nehtů na nohách. Pomůže navštívit pedikúru či je lepší zajít přímo na oddělení chirurgie?

Reklama

Reakce:

Sleepy.Monkey
Kecalka 229 příspěvků 05.04.18 13:48

Zdravím, zašla bych na podologii (zabývají se zarustajicimi nehty).
Tam Vám pomůžou. Už to mám za sebou, léčba trvala půlroku. U někoho trvá déle, záleží v jakém je to stavu. Dostala jsem takový drátek a nehty se krásně dorovnaly.
Na chirurgii jsem byla jednou, a už nikdy více. Dostal mě doktor, když se se mnou loučil: „Tak nashle, za půlroku na viděnou!“ :roll:
Takže, cesta je Podologie.

Uživatel je onlinekatyna1984
Kecalka 352 příspěvků 05.04.18 14:10

My byli se synem na chirurgii. Měl to fakt ošklivé. Pan doktor udělal plastiku nehtového lůžka, pak jsme byli ještě dvakrát na převazu a od té doby má svatý klid.

warita
Kelišová 6407 příspěvků 05.04.18 14:24
@katyna1984 píše:
My byli se synem na chirurgii. Měl to fakt ošklivé. Pan doktor udělal plastiku nehtového lůžka, pak jsme byli ještě dvakrát na převazu a od té doby má svatý klid.

mohu se zeptat, co presne znemana plastika luzka?

warita
Kelišová 6407 příspěvků 05.04.18 14:27
@Sleepy.Monkey píše:
Zdravím, zašla bych na podologii (zabývají se zarustajicimi nehty).
Tam Vám pomůžou. Už to mám za sebou, léčba trvala půlroku. U někoho trvá déle, záleží v jakém je to stavu. Dostala jsem takový drátek a nehty se krásně dorovnaly.
Na chirurgii jsem byla jednou, a už nikdy více. Dostal mě doktor, když se se mnou loučil: „Tak nashle, za půlroku na viděnou!“ :roll:
Takže, cesta je Podologie.

budes tak hodna a popises to vic do detailu? Manzel ma se zarustanim nehtu dost problem, ale odmita s tim jit za jakymkoliv odbornikem, boji se, ze by mu trhal nehet a nenecha si vymluvit, ze existuji i jine metody lecby. Misto toho si do hloubly ten nehet po strane vystrihava a me se dela spatne z toho masakru uz od pohledu. Nehlede na to, ze vystrihavani ten problem udajne jenom zhorsuje.

Rada bych manzela motivovala s tim delat neco jineho, tak zbiram informace.

brokolice12
Povídálka 15 příspěvků 3 inzeráty 05.04.18 15:22

Já jsem byla na pedikure, dala mne rovnatko na nehet a zlepšilo se :palec: Jinak už jsem byla jednou i na chirde, ale řekla jsem si pouze o odstrihnuti kraje nehtu, ten krasne dorostl a měla jsem svatý klid. Pokud chceš pokusit polecit doma, tak koupat v hypermanganu a mazat Ichtoxylem (černá mast) ;)

Brontik
Kelišová 7080 příspěvků 05.04.18 19:17

Jestli to nemáte daleko do Liberce, mohu dát kontakt na šikovnou pedikerku. Mně zachránila palečky už před 15-ti lety. ;)

Sleepy.Monkey
Kecalka 229 příspěvků 05.04.18 20:25

Nevím jak dobře to popsat, ale vynasnažím se.
V podstatě je to drátek, neboli rovnátko, který mi podoložka „nalepila“ na palec. Konce rovnátka dala jakoby po stranách pod nehet, tím se nadzvedne ten nehet a umožní správný růst nehtu. Koukněte na web. stránky od pana Jaroslava Fešara, má to tam dobře popsané a najdete tam i fotky. Nebyla jsem teda přímo u něj.
Manžela ujistěte, že to fakt nebolí.. zezačátku, když mi to poprvé nasazovala, tak cítila jsem píchnutí, ale to je balada, oproti chirurgii. Drátek se mění, tuším jednou za 6 týdnů.

Sleepy.Monkey
Kecalka 229 příspěvků 05.04.18 20:26

@warita příspěvek nahoře je pro Vás, zapomněla jsem Vás zmínit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Jindřich Forejt: Svatba to bude komická, postará se o to rodina Meghan

Necelý den zbývá do královské svatby, u které se věří, že navždy změní pojetí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama