Reklama

Pocit krvácení z nosu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tajná osoba
Povídálka 20 příspěvků 03.09.18 11:50
Pocit krvácení z nosu

Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli se to někomu už stalo. Krev z nosu mi teče většinou večer, že se proste musím vzbudit. Jakmile mi začne téct, hned se probudim a dnes se mi to stalo. Měla jsem ten pocit a ještě jsem měla hleny v krku protože se mi tam navalila ta krev, tak jsem se vzbudila, ale nic neteklo a při tom furt ten hnusny pocit v krku. Teď jsem smrkala, ale krev jenom po utreni a furt cítím tu krev v krku, nevíte co to je? :/ stalo se vám to už někdy? Snad jsem dostatečně vysvětlila ???? prostě cítím krev v krku, ale z nosu mi nic neteče.

Reklama

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 41146 příspěvků 03.09.18 12:45

No a vyplivujes ji? Pokud ano, na ORL. Pokud ne, je to jen pocit.

Murka
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 03.09.18 12:56

Zajdi na ORL, oni nos prohlédnou, můžou problematickou cévku vyleptat. Pokud krvácíš z nosu často, chtělo by to k praktikovi, aby změřil tlak, případně udělal odběry. Pokud bude tohle vše v pořádku, pak bys mohla užívat ascorutin na posílení cévní stěny.

tajná osoba
Povídálka 20 příspěvků 03.09.18 13:30
@Murka píše:
Zajdi na ORL, oni nos prohlédnou, můžou problematickou cévku vyleptat. Pokud krvácíš z nosu často, chtělo by to k praktikovi, aby změřil tlak, případně udělal odběry. Pokud bude tohle vše v pořádku, pak bys mohla užívat ascorutin na posílení cévní stěny.
ano ascorutin užívám.

tajná osoba
Povídálka 20 příspěvků 03.09.18 13:31
@blumen píše:
No a vyplivujes ji? Pokud ano, na ORL. Pokud ne, je to jen pocit.
jen jsem to polykala, ale už to necítím, takže je to v pohodě.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >