Pocit krvácení z nosu

3.9.18 11:50

Pocit krvácení z nosu

Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli se to někomu už stalo. Krev z nosu mi teče většinou večer, že se proste musím vzbudit. Jakmile mi začne téct, hned se probudim a dnes se mi to stalo. Měla jsem ten pocit a ještě jsem měla hleny v krku protože se mi tam navalila ta krev, tak jsem se vzbudila, ale nic neteklo a při tom furt ten hnusny pocit v krku. Teď jsem smrkala, ale krev jenom po utreni a furt cítím tu krev v krku, nevíte co to je? :/ stalo se vám to už někdy? Snad jsem dostatečně vysvětlila ???? prostě cítím krev v krku, ale z nosu mi nic neteče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66695
3.9.18 12:45

No a vyplivujes ji? Pokud ano, na ORL. Pokud ne, je to jen pocit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2780
3.9.18 12:56

Zajdi na ORL, oni nos prohlédnou, můžou problematickou cévku vyleptat. Pokud krvácíš z nosu často, chtělo by to k praktikovi, aby změřil tlak, případně udělal odběry. Pokud bude tohle vše v pořádku, pak bys mohla užívat ascorutin na posílení cévní stěny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.9.18 13:30
@Murka píše:
Zajdi na ORL, oni nos prohlédnou, můžou problematickou cévku vyleptat. Pokud krvácíš z nosu často, chtělo by to k praktikovi, aby změřil tlak, případně udělal odběry. Pokud bude tohle vše v pořádku, pak bys mohla užívat ascorutin na posílení cévní stěny.
ano ascorutin užívám.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.9.18 13:31
@blumen píše:
No a vyplivujes ji? Pokud ano, na ORL. Pokud ne, je to jen pocit.
jen jsem to polykala, ale už to necítím, takže je to v pohodě.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat