Reklama

Modřiny na nohách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 2 inzeráty 02.09.18 22:01
Modřiny na nohách

Ahoj, zjistili mi atopický ekzém, svědí mě celé tělo a začaly se mi na nohách, hlavně na stehnech dělat dost modřiny. Zítra zavolám mudr ať mě vyšetří, ale trochu mám strach, nevíte, čím by to mohlo být?

Reklama

Reakce:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 02.09.18 22:27

Nedrbeš se tam teď hodně? Mě stačí se vic podrbat,prasne mi žilka a modrina je na světě.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 2 inzeráty 02.09.18 22:34

Jj, drbu právě, myslela sem, že je to tím, ale manžel zase říká, že od drbání bych to mít neměla. Drbu se na celém těle a jen na nohach mám ty modřiny

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 02.09.18 22:39

@Lamátko Ja se muzu drbat kde chci a v pohodě,ale jakmile se vic podrbu na stehne tak je modrina na světě. :nevim:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 2 inzeráty 02.09.18 22:40

Aha, tak snad to nic nebude, zítra zavolám mudr :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >