Modřiny na nohách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lamátko
Závislačka 2528 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 22:01
Modřiny na nohách

Ahoj, zjistili mi atopický ekzém, svědí mě celé tělo a začaly se mi na nohách, hlavně na stehnech dělat dost modřiny. Zítra zavolám mudr ať mě vyšetří, ale trochu mám strach, nevíte, čím by to mohlo být?

Reakce:
Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 02.09.18 22:27

Nedrbeš se tam teď hodně? Mě stačí se vic podrbat,prasne mi žilka a modrina je na světě.

Lamátko
Závislačka 2528 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 22:34

Jj, drbu právě, myslela sem, že je to tím, ale manžel zase říká, že od drbání bych to mít neměla. Drbu se na celém těle a jen na nohach mám ty modřiny

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 02.09.18 22:39

@Lamátko Ja se muzu drbat kde chci a v pohodě,ale jakmile se vic podrbu na stehne tak je modrina na světě. :nevim:

Lamátko
Závislačka 2528 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 22:40

Aha, tak snad to nic nebude, zítra zavolám mudr :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >