Pocit na omdlení

Anonymní
22.1.20 22:17

Pocit na omdlení

Dobrý den už podruhé se mi stalo, že jsme byli v obchodě a z ničeho nic se mi udělalo nevolno, po pár minutách jsem měla pocit že tam za chvíli omdlím. Po měsíci se mi to stalo zas, opět mi začalo být nevolno a začínala jsem mít pocit na omdlení.. Nevíte co by to mohlo znamenat? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
933
22.1.20 22:22

Nizky krevni tlak, zablokovana krcni pater, srdecni nemoc, malo pijes vodu, chudokrevnost, malo B vitaminu, stres. Jeste tehotenstvi. Tak si vyber. Byt tebou, zacnu u praktickeho lekare beznym krevnim odberem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4017
22.1.20 22:24

Nízký tlak, nedostatek tekutin, vydychany vzduch, přílišné horko atd. Já trpím na nízký tlak a několikrát jsem ve frontě u pokladen málem odpadla nebo jsem musela nechat nákup nákupem a odejít si sednout do auta na lavičky apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
593
22.1.20 23:01

To mám ted poslední dobou teď, byla jsem na neurologii, nejspíš blokla krční páteř.. :zed: čeká mě magnetická resonance..Je to teda docela hnus, zezacatku jsem z toho byla pěkně rozhozená, nemám to každý den, ale občas to je síla. Od praktického mám nějaké prášky na motani hlavy, v nejhorším, zatím jsem nepoužila. Nech se vyšetřit na neurologii a uvidíš. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
22.1.20 23:41

Já omdlívala, když jsem měla málo železa. V těhu musela brát pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
23.1.20 00:02

Jo, taky se mi už párkrát stalo, že jsem sebou sekla, dvakrát to bylo v kostele při mši a pak jednou, když jsem vyběhla schody z podchodu na tramvajovou zastávku a sekla jsem sebou v tramvaji…a někdy mám takový pocit, že asi omdlím, ale často je kvůli tomu, že se třeba nenasnídám nebo moc nepiju a taky někdy mi chybí nějaké minerály v těle, takže musím pravidelně pít minerálky a i třeba si dát nějakou limonádu nebo nějakou čokoládu, abych měla nějaké cukry v sobě taky…důvodů ale může být hodně, zašla bych za doktorem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat