Pocit z bývalého

3
8.1.20 16:33

Pocit z bývalého

Zdravím,

založila jsem si tu účet, protože mi přišlo hezké, jak si tu lidé dokážou poradit promluvit. Moje otázka je taková, že mám ex přítele, nejsme spolu dá se říct 3 roky.. o co mi jde je, že jsme se potkali na akci a tam jsme navázali kontakt a tu noc jsme si psali a volali, stihl mi říct, že ho rozchod mrzí, že ví, že to podělal, stihl mi taky říct, že mě má pořád rád, vychvaloval mě, jak mi to slušelo, jak mě rád viděl, náš společný sex byl prý jeho nejlepší atp..
Já ho mám i za ty 3 roky víc než ráda a myšlenka, že jsme spolem je mi víc než sympatická :think: Mohl by to být nějaký cit z jeho strany? třeba se mi stejně jako já bojí jen ozvat..poraďte prosím. Děkuji Terka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6
8.1.20 16:35

Ach ano, váš společný sex byl jeho nejlepší, v tom bych to viděla😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8669
8.1.20 16:35

Tak pokud ty důvody k rozchodu pominuly nebo se dají řešit nebo se vyřešily (třeba že jste už dostali rozum). A nemáte jiné partnery, tak proč to znova nezkusit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
8.1.20 16:36

Ma plny pytel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
8.1.20 16:37

Ale, kdo vi…zkuste jit na rande.Proc jste se rozesli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4171
8.1.20 16:40

Otázka je proč jste se rozešli, kolik vám je atd… Nicméně rozhodnout se stejně musíš sama. Na druhou stranu člověk může dospět, zmoudřet a taky platí všeobecné klišé, že člověk nepozná co má, dokud to neztratí. Některými řečmi ti možná spíš trošku maže med kolem pusy, ale za zkoušku a rande nic nedáš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.1.20 17:23

Tak pokud mu jde o sex, tak jsem blbá, že sem to nepoznala :nevim:
Dá se říct, že rozchod jen kvůli malým neshodám, spíš to byl neuvážený krok..
A ano možná je to mazání medu kolem pusy, ale i to je už divné, když sem bývalá, to se přece normálně nedělá 8o
V sobotu ho možná potkám na akci zase, tak nevím moc, jestli navazovat kontakt, a co dělat, aby se zase ''chytl', jestli mi rozumíte :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4171
8.1.20 17:25
@tercess98 píše:
A ano možná je to mazání medu kolem pusy, ale i to je už divné, když sem bývalá, to se přece normálně nedělá 8o
V sobotu ho možná potkám na akci zase, tak nevím moc, jestli navazovat kontakt, a co dělat, aby se zase ''chytl', jestli mi rozumíte :D

Jestli má zájem chytne se sám… Nevidím nic špatného na tom mu napsat a jít s ním na kafe. Každé ženě ať už nové nebo bývalé muž nadbíhá pokud má zájem a k tomu patří ty sladké řeči :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31996
8.1.20 17:27
@tercess98 píše:
V sobotu ho možná potkám na akci zase, tak nevím moc, jestli navazovat kontakt, a co dělat, aby se zase ''chytl', jestli mi rozumíte :D

Přilíznul se a byl při chuti. Víc bych v tom nehledala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.20 17:50

A jak jste spolu byli dlouho?

• Citovat
  • Nahlásit
230
8.1.20 17:56

Na mě tohle ex taky dávno dávno zkoušel. Pak jsme se náhodou potkali v klubu, tam mi pod vlivem řekl „já bych tě stejně nejradši opíchal“ :pocitac: dostal facku a bylo po romantice :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7064
8.1.20 18:16

@tercess98

Do hlavy mu nikdo nevidí, možné je v podstatě cokoli od skutečné lítosti nad rozchodem spojené s touhou vztah obnovit, přes pouhou nostalgii bez toho, aniž by o navázání vztahu znovu stál, anebo jen o momentální osamělosti, nadrženosti, snahy si něco dokázat, atp. Jaká z možných variant to je, stejně nepoznáš, dokud tomu nepůjdeš naproti (pokud chceš).

Spíš přemýšlím nad jinou věcí, a to, jestli v rámci toho jeho citového výlevu skutečně zazněla nějaká konkrétní nabídka k tomu novému začátku (aspoň ve formě, že se čeká na Tvoje vyjádření nebo další krok), anebo zda tam bylo například přímo řečeno, že už do stejných vod podruhé vstoupit nechce. V případě druhém by asi nebylo co řešit, v případě prvním je IMHO míč na Tvojí straně hřiště.

Pokud o tom přemýšlíš a sama bys tomu tu šanci chtěla dát, tak úplně nejjednodušší způsob mi přijde ho kontaktovat nebo využít příležitosti, kdy se uvidíte, a říct, že jsi přemýšlela nad tím, co Ti naposledy řekl, a že pokud jsi správně pochopila, že by chtěl dát vám dvěma ještě šanci a pokud ta nabídka stále platí, tak že té možnosti jsi otevřená. Můžeš mu to říct z očí do očí, zavolat, napsat… dnes jsou možnosti komunikace nepřeberné. Proč z jednoduchých věcí dělat složité?

Je dobré se vnitřně připravit i na variantu, že z toho couvne, ale v takovém případě bych si nic nevyčítala. Tohle jsou totiž vážné věci, o kterých se nežertuje a neberou se na lehkou váhu, takže pokud by je říkal jen tak, tak je to jeho vizitka. Pokud by to bylo i jen o tom, že změnil názor, tak zase co s člověkem, který mění názor co týden (předpokládám, že jste spolu mluvili teprve nedávno).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
8.1.20 22:56

Hele já Ti nevím no.

Samozřejmě že to může vyjít i po pauze, mně se teď vdávala kamarádka a s chlapem spolu byli svýho času od sebe rok, zlé se urovnalo, zamakali na nové verzi vztahu a vlastně je to dost posílilo…

Co by mě ale nechávalo ve střehu, to je ta zmínka o tom „nejlepším sexu, co kdy měl“. Přijde mi to trochu jako hra na city, prostě aby ho zase měl. Nejsem si úplně jistá, že by o tom takto náramně vykládal, kdyby ho to táhlo zpátky do vztahu.

Čert ví. Zkusit to můžeš, ale byla bych na pozoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16922
8.1.20 23:00

Hlavně mu v sobotu nedávej (ani v neděli), a ani vykouřit :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2595
8.1.20 23:01
@wildcherry píše:
Ma plny pytel

Já jsem to chtěla vyjádřit nějak kulantne, ale vzala jsi mi vítr z plachet :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat