Počítání zkušební doby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 16:38
Počítání zkušební doby

Holky, mam dotaz.
20.8.2018 jsem nastoupila do prace s 3 mesicni zkusebni dobou. Kdy mi tedy zkusebni doba končí 19.11.2018? Nebo az 20.11.2018. A stačí podat pkamzite zruseni osobně? Dekuji moc za odpověď

Reakce:
pannda
Kelišová 6643 příspěvků 33 inzerátů 18.11.18 16:42

Měla by 20.11..Jinak stačí podat osobně i dříve.

Sůvička80
Kecalka 206 příspěvků 18.11.18 16:44

Tak pokud tam nebyla nějaká dovolená ( možná i nemoc - pn, ale tím jsi nejsem jistá ) tak 19.11., pokud jsi čerpala dovolenou, tak o tu se prodlužuje zkušební doba. Samozřejmě že to jde osobně. V pondělí dojdeš do práce, doneseš ukončení PP ve zkušební době a nashle.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 16:46

Ne,ne, nic takoveho nebylo. Ani dovolená,ani PN. Takze to stačí zitra predat personalistce se zítřejším datumem a odejít?

Sůvička80
Kecalka 206 příspěvků 18.11.18 16:50
@Anonymní píše:
Ne,ne, nic takoveho nebylo. Ani dovolená,ani PN. Takze to stačí zitra predat personalistce se zítřejším datumem a odejít?

No melo by se předat svému nadřízenému, nevím jak je to s podpisy :think: , mám zkušenost pouze s vypovedi ( zatím ne mojí, já jsem v práci „zahrabaná“ už 12 let, ale vím od kolegů ).

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63702 příspěvků 3 inzeráty 18.11.18 17:33
@pannda píše:
Měla by 20.11..Jinak stačí podat osobně i dříve.

Kdyby tam byla od 1.8., tak budes taky tvrdit, ze posledni den zkusebky je 1.11.?

pannda
Kelišová 6643 příspěvků 33 inzerátů 18.11.18 22:09
@j.a.n.i1 píše:
Kdyby tam byla od 1.8., tak budes taky tvrdit, ze posledni den zkusebky je 1.11.?

No to asi ne, sorry

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 22:18

Holky, můžu dotaz? Vim,ze se to nema,ale potrebuji si vazne odpočinout psychicky a stale zvazuji tu nemocenskou (14dní,kdy bych byla tedy vvte ochranne lhute) akorat ted nevím,jak to bude po,zda se ta zkusebka prodlužuje,tzn.,ze kdyz jsem nastoupila 20.8.2018 a zkusebka je tri mesice a zitra 19.08.2018 bych sla na neschopenku, tak po neschopence mam tedy hned v ten den podat zrušení pp ve zkušební době,tzn. (Kdybych na neschopence byla 14 dni)treba toho 3.12.2018? Moc dekuji za odpoved

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >