Reklama

Podávaní hořčíku v kapačkách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 04.12.10 12:14
Podávaní hořčíku v kapačkách

Ahoj, na doporučení neuroložky jsem byla ambulantně na kapačkách hořčíku. Jsem v 34. týdnu. Kapačky jsem zvládla v pohodě až teprve večer mi začalo být nevolno, celou noc jsem neprospala a i dnes mi ještě není dobře. Je to normální?

Reklama

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34059 příspěvků 04.12.10 12:59

nevim o tom, ze by tohle delal horsick - ale zato tehulim se takove veci deji samy od sebe. procpak jsi je vlastne mela?

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 04.12.10 14:21

mě kapačky hořčíku vůbec nevolno nedělaly ani tablety ,jediný z čeho mi nebylo dobře byl Gynypral .

mikoy
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 04.12.10 17:17

Ahojky Gynypral?není to na zastavení kontrakcí?Tak to mi dávaly taky a několikrát zasebou protože sem měla akutního císaře a musela sem čekat na sál a chytli mě bolesti.To je pravda,že to je humus.Takový stavy už bych nechtěla zažít.Byla sem po něm uplně mimo :roll:

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 04.12.10 17:22
mikoy píše:
Ahojky Gynypral?není to na zastavení kontrakcí?Tak to mi dávaly taky a několikrát zasebou protože sem měla akutního císaře a musela sem čekat na sál a chytli mě bolesti.To je pravda,že to je humus.Takový stavy už bych nechtěla zažít.Byla sem po něm uplně mimo :roll:

jo to je ono -hnus ,ale pomohl .

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 05.12.10 19:28

Infúzky mám předepsané od neuroložky na bolesti páteře.

j1a2
Stálice 53 příspěvků 05.12.10 19:54

ahoj,já brala u obou těhu mg tablety při prvním mi kapačkami zastavovaly předčasný porod v 32tt.u druhého těhu mi dr naordinoval Mg tbl 2-2-2 po této dávce mi bylo fakt dost blbě přesně nežádoucí učinky jak to bylo napsáno v př.letáku,sama jsem si dávky snížila a bylo to v poho.Možná už máš Mg moc,nechala bych si u obvodáka nechat vzít krev na Mg v krvi.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 05.12.10 20:10

A když ti dávali ty kapačky, tak měly na tebe nějaké nežádoucí účinky?

j1a2
Stálice 53 příspěvků 06.12.10 20:19

kapačky na mě neměly nežádoucí ůčinky asi to nebyla taková dávka mg za den.jako těch 6tbl,nevím jakou gramáž mají 10ml ampule s Mg a jakou 1tbl.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 06.12.10 20:24

No já jsem se dozvěděla od neuroložky, že mi dali 20 ml. Takže mi to přepíše na 10 ml.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >