Podávaní hořčíku v kapačkách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 04.12.10 12:14
Podávaní hořčíku v kapačkách

Ahoj, na doporučení neuroložky jsem byla ambulantně na kapačkách hořčíku. Jsem v 34. týdnu. Kapačky jsem zvládla v pohodě až teprve večer mi začalo být nevolno, celou noc jsem neprospala a i dnes mi ještě není dobře. Je to normální?

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34293 příspěvků 04.12.10 12:59

nevim o tom, ze by tohle delal horsick - ale zato tehulim se takove veci deji samy od sebe. procpak jsi je vlastne mela?

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 04.12.10 14:21

mě kapačky hořčíku vůbec nevolno nedělaly ani tablety ,jediný z čeho mi nebylo dobře byl Gynypral .

mikoy
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 04.12.10 17:17

Ahojky Gynypral?není to na zastavení kontrakcí?Tak to mi dávaly taky a několikrát zasebou protože sem měla akutního císaře a musela sem čekat na sál a chytli mě bolesti.To je pravda,že to je humus.Takový stavy už bych nechtěla zažít.Byla sem po něm uplně mimo :roll:

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 04.12.10 17:22
mikoy píše:
Ahojky Gynypral?není to na zastavení kontrakcí?Tak to mi dávaly taky a několikrát zasebou protože sem měla akutního císaře a musela sem čekat na sál a chytli mě bolesti.To je pravda,že to je humus.Takový stavy už bych nechtěla zažít.Byla sem po něm uplně mimo :roll:

jo to je ono -hnus ,ale pomohl .

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 05.12.10 19:28

Infúzky mám předepsané od neuroložky na bolesti páteře.

j1a2
Stálice 53 příspěvků 05.12.10 19:54

ahoj,já brala u obou těhu mg tablety při prvním mi kapačkami zastavovaly předčasný porod v 32tt.u druhého těhu mi dr naordinoval Mg tbl 2-2-2 po této dávce mi bylo fakt dost blbě přesně nežádoucí učinky jak to bylo napsáno v př.letáku,sama jsem si dávky snížila a bylo to v poho.Možná už máš Mg moc,nechala bych si u obvodáka nechat vzít krev na Mg v krvi.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 05.12.10 20:10

A když ti dávali ty kapačky, tak měly na tebe nějaké nežádoucí účinky?

j1a2
Stálice 53 příspěvků 06.12.10 20:19

kapačky na mě neměly nežádoucí ůčinky asi to nebyla taková dávka mg za den.jako těch 6tbl,nevím jakou gramáž mají 10ml ampule s Mg a jakou 1tbl.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 06.12.10 20:24

No já jsem se dozvěděla od neuroložky, že mi dali 20 ml. Takže mi to přepíše na 10 ml.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >