Podebraný prst na noze

139
14.6.20 19:27

Podebrany prst na noze

V pátek při vylézání že sprchy ( sprch.kout) jsem se kopla na noze do prstu. Hned mi tekla krev, tak jsem si řekla že jsem jen rizla. Druhý den ráno jsem vstavala do práce a nemohla jsem na to nohu došlápnout. Dnes mám okoli nehtů podebrany, fialový. Nemůžu ani bolesti pořádně chodirlt. Zítra se chystám na chiru, podle mě strhne nehet. Trpím na nehtech na nohou plísní, takže nehty mám zdeformované a trochu nadzvedle. No bojím se, vím že strhávání nehtů bolí. Někdo zkušenost? ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

173
14.6.20 19:33

@Lucc23

Před měsícem a půl jsem si zlomila palec na noze. Krev, nehet celý modrý a modlila jsem se aby mi ho nestrhávali. Paní doktorka nakonec usoudila že vzhledem ke zlomenině by mě to šíleně bolelo a tak mi vyvrtala jehlou do nehtu dírku (vůbec to nebolelo) aby krev odtekla. Zadělali betadinou, fixace a za 2 dny jsem šla na převaz. Dodnes se léčím ale nehet drží, je modrý ale drží. Takže zkus se informovat jestli by to nešlo tímhle způsobem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17387
14.6.20 19:36

Nehty uz se netrhaji jen tak. Spis ti to vyčistí kolem a aby uvolnili tlak pod nehtem, tak do nej jehlou provrtaji malou dirku. To neboli, me to delali pred casem na ruce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
14.6.20 19:37

@Le_lenaz děkuji za radu. Mám totiž obavy, až uvidí ten prst postižený plisni., Ze ho bude chtít strhnout. Dobrala jsem antibiotika na to a jeden prst se mi už vyléčil :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3757
14.6.20 19:37

Měl jsem problém s palcem a zpod nehtu mi tekl hnis. Pomohl mi obklad z měsíčku lékařského.. Nemáš cukr? Ale asi je to zlomené nebo naražený kloub. Umrtví to injekci mezocainu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3178
14.6.20 19:57
@Kriss Tina píše:
Nehty uz se netrhaji jen tak. Spis ti to vyčistí kolem a aby uvolnili tlak pod nehtem, tak do nej jehlou provrtaji malou dirku. To neboli, me to delali pred casem na ruce.

Záleží na koho narazis.. U nás jeden dědek já chire strhne nehet nahned. :lol: normální je to co popisuješ, udělá se direcka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama