Poděkování personálu

973
24.11.20 11:21

Poděkování personálu

Zdravím, třeba mi někdo poradí…
Zítra snad odcházím z porodnice a ráda bych personálu, který tu je skvělý poděkovala. Normálně bych asi partnera poslala pro kafe a bonboniéry, dal by mi to a já si je obešla, ald kvůli covidu je to jiné. Vajíčko s věcmi předává partner sestřičce a to je takový na houby, aby jí dal vajíčko plný čokolády. Navíc bych k tomu třeba dodala i nějaký vzkaz nebo fotku, prostě pár slov i pro jiné směny.

Máte někdo zkušenost se zasláním třeba balíčku poštou do nemocnice teď v době kovidové? Prostě teď dumám jak to udělat.

Počítám i s písemným poděkováním vedení nemocnice, ale chtěla jsem i něco hmotnýho, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1217
24.11.20 11:28

A proč to nemůže poslat tobe v tom vajíčku a ty bys jin to pak dala? :nevim:

Nebo ji dat do jedné ruky vajíčko s vecma a do druhé nějakou tasticku pro ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1203
24.11.20 11:34
@KraliceAlice píše:
ald kvůli covidu je to jiné. Vajíčko s věcmi předává partner sestřičce

A proč prostě a jednoduše nejde tvůj partner za vámi a věci pro sestry ti nedá osobně a ty je nepředáš sestrám? Proč to musí tobě posílat po sestrách? (Narážím na to, že otec dítěte není návštěva.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1270
24.11.20 11:35

Dala jsem jednu dárkovou tašku s tím, že je pro všechny směny. Sestřičky byly rády a té, které jsem to předávala, říkala, že to rozdělí pro všechny.
Dávala jsem teda zvlášť na novorozenecké a zvlášť na gynekologii.

Dodatečně jsem pak jako zvláštní poděkování porodníkovi poslala dárek (knihu) s poděkováním. Muž zazvonil na porodnici a požádal sestřičku, ať to panu doktorovi předá. V porodnici jsem to nestihla, v místních knihkupectvích nebyla a objednávala jsem z netu.

Ať zvolíš jakoukoliv cestu, potěší je to. Je to ocenění jejich záslužné práce a na formě předání zas tak nezáleží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6585
24.11.20 12:05

Manžel přinesl, když jsme z porodnice odcházeli veliký balík pralinek, pro všechny směny. Sestřičky i doktorky byly rády
Tehdy tedy nebyl Covid, ale zrovna tam měli tolik rodiček, že roznášení jednotlivým sestřičkám by bylo spíš na škodu. Tak ks to dala té, co tam byla při propouštění.
Ještě jim udělalo radost, když jsem tam nechala skoro celý balík jednorázových plen (na doma jsem měla látkové), z rozpočtu mají na každého novorozence 5ks a zbytek si musí přinést maminka svoje, a občas se jim stane že se objeví překotný porod, nebo rodička bez rodiny, které plenky do porodnice nikdo nepřinese… Takže cokoli navíc se jim hodilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18651
24.11.20 12:08

Nechapu, v cem je problem. Ve vajicku muze byt taska s cimkoli a ty to sestram predas, ne? Nebo tu tasku muze dat sestre do ruky, aby ti to predala spolu s vajickem. Ty jo, neresitelny problem, hodny zalozeni diskuze 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6585
24.11.20 12:14

@Eemii Někteří lidé jsou v takových situacích neobratní a stydí se, neví jak to chodí. Tak je snad lepší když se tady zeptá, než aby to radši přešla a nedala nic, aby nebyla „ostuda“.

A když vám téma diskuze přijde nezajímavé, tak je nejjednodušší do ní nepřispívat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vbu
669
24.11.20 12:47

Ja to nesla do porodnice ted - cca 14 dni po porodu. Tri tasky, na kazde napsany osobni vzkaz podekovani -pro 2 PA a dr ( mixit, bonboska a caj Sonnentor ) a vetsi taska na sestinedeli, kde byla bonboska, kafe, caj, 2 baliky ovesnych kasi a racio produkty. Kdyz mamka lezela skrz covid normalne jsem to zase nesla osobne pozdeji s podekovanim - makronky a pak nejake balicky udelane…jde to teda i urcite poslat, ale u nas to jde pak pres Informace a zname se na jare zasilka ztratila - asi blba nahoda, ale nechtela jsem to riskovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vbu
669
24.11.20 12:51

Jinak fotka jde vyvolat v DM nebo rosmanovi na pockani. Takze by partner mohl naryvhlo dnes tam a vyvolat nejakou vasi fotku z oddeleni :) u nas treba nastenku s miminama maji, tak ta fotka je fajn napad :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
973
24.11.20 14:50

Dekuji za reakce, vic hlav, vic vi. @Eemii Souhlas, on to neni problem, ale tyhle diskuze jsou od toho, aby clovek mohl diskutovat a ptat se i na ne uplne vazny a podstatny veci, ne? ;)
@Semtex no, asi to tak udelam - tu tasku zvlast :D Nechtela jsem to davat do vajicka.
@vedma007 no, tady tatinci asi ani tak nechodi (vim, jak to s tim zakonnym zastupcem), a hlavne ja ani partner nejsme takovy typ, co by se dral o svoje pravo tak trochu na silu. Navic to nakonec bude asi tak, ze prijede babicka a ne tatinek…
@Heivka Davala jsem sestram takdle v minulosti jen jako navsteva hospitalizovaneho jako podekovani, takze jsem se ted zamyslela jak to udelat. Jak pisete - spis jsem chtela nejaky nazor (aktualne jsem uz na pokoji sama, takze neni jina rodicka na diskuzi) :)
@vbu jeeee, vbu :) ja si prave taky rikals dodatecne donest - ale mam porodku v jinym meste, hnusny pocasi, covid a sestinedeli - tak si rikam, ze radsi nejak hned to poresit. @vbu ta fotka je taky super - ale to bych jim klidne poslala jeste dodatecne jako „pohled“.
@demian prave si myslim :)

Jeste jednou diky za reakce - jdu se domluvit s partnerem a tchyni co a jak teda ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vbu
669
24.11.20 15:14

@KraliceAlice jo jestli to mas v jinem meste to je jasne. Ja to mam kousek :) Autem 5 min :D Takze to je ok. Jako ja se snazila to poresit taky v den propusteni. ale zase rodina reci my nevime co koupit a bla bla. Tak jsem to vzdala a rekla, ze jim to hodim proste zvlast. Samozrejme jsem nenahanela jednotlive lidi, ale zanesla to naraz a poprosila, zda to nemuzou predat…A kdyz jsme byli podekovat za mamku slo videt, ze maji radost, ze tam jdem i osobne. jako ja chodim vsude s respiratorem, mam po covidu, takze mi nevadilo ta covidariova oddeleni obehnout. A sestra ma taky respirator a rukavice. Takze v tom problem neni nastesti. Stejne by nekdo musel se tahnout na informace proto takze takto aspon nemuseli treba daleko…A super, ze vas uz pusti :) doma je doma :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7084
24.11.20 15:41

@KraliceAlice Ahoj, já bych jim po dohodě se sestrou objednal dovoz pizzy v době večeře, nebo něco podobného.
Případně kávou na oddělení, čokoládou apod. to také nepokazíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2894
24.11.20 17:38

U všech dětí jsem přinesla na oddělení šestinedělí a mému doktorovi do ambulance plus sestrám do ambulance přání co jsem nechala udělat v dm s fotkou mimina a poděkováním, bonboniery, doktorovi víno a na šestinedělí do jídelny zaramovanou fotku s poděkováním (jídelna je takových fotek plná, tak mi to přišlo vhodné). Ale až když jsem byla po šestinedělí. Nikdy jsem nic nedávala při odchodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat