Uzávěra porodních sálů kolem termínu porodu - Praha

1815
12.11.20 13:50

Uzávěra porodních sálů kolem termínu porodu - Praha

Ahoj,
tak bych se měla za týden a kousek registrovat do porodnice a mnou vybraná Bulovka (s prvním synem jsem tam zažila krásný porod loni v Centru porodní aistence) má 17.5.-23.5. uzávěru porodních sálů.
Já mám termín z UTZ 22.5. a dle PM 24.5. Takže sice se mi tam registrovat podaří, ale teď řeším co dál. Spoléhala jsem na střední čechy, že si prostě vyberu porodnici a vyrazim, ale pro nás přicházejí v úvahu Neratovice - zde je potřeba se taky registrovat ve 14+0 - a nebo Mělník - zde je potřeba se registrovat kolem 30tt.
Bulovka jinak bude normálně fungovat, poradny budou a tak. Takže úplně se registrovat jinde nechci.

Jenže, jak to probíhá, pokud jsem tam registrovaná, poradny mám taky tam a začnu rodit v tom kritickém týdnu? Mám nejdřív volat jim? Oni mě někam pošlou? Nebo mám rovnou jet jinam? Co když přijedu ve Středních čechách do porodnice (neratovice, mělník) když tam nejsem registrovaná?
Má s tím někdo zkušenost?

Jsem z toho taková zmatená a nevím teda kam se registrovat… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2699
12.11.20 15:42

@Pamplemouse mela jsem to tak na jare. Jediny rozdil byl planovany cisar hned po otevreni porodnice. Byla jsem poucena, vsechny papiry jsem mela u sebe a mela jsem pripadne volat rychlou a oni by me nekde (snad) udali. V akutnim pripade odrodi i pri uzaverce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat