Podlomená imunita?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  17.04.18 10:39
Podlomená imunita?

Ahoj holky, prosím anonym kvůli zdravotním údajům. Už delší dobu mě trápí, že jsem neustále nemocná. Vždy jsem byla zdravé dítě, co nikdy nebylo nemocné. Poslední tři roky prakticky nemine měsíc, aby mi něco nebylo. Momentálně jsem zase doma, ze dne na den jsem začala zvracet, horečka, skoro se sama nezvednu :,( Stalo se to po dvoudenním výlětě, nikomu jinému není vůbec nic, jenom mně. Mám pocit, že mi stačí projet se metrem a hned mám 14 dní chřipku. Přitom pravidelně chodím do fitka, pracuju v kanceláři, jím dobře a pestře. Už toho mám fakt dost, připadám si jak důchodce a pořád chodím pro léky. Řešil jste někdo něco podobného? Pomohlo vám něco?

Reklama

Reakce:

hulala
Kecalka 277 příspěvků 17.04.18 10:51

Já ti bohužel neporadím ale jsem na tom stejně :nevim:

P4ja
Závislačka 3697 příspěvků 17.04.18 10:52

Resila bych psychosomatiku, stresy atd.

warita
Kelišová 6423 příspěvků 17.04.18 10:57

Mate v kancelari klimatizaci? Me tohle dela klimoska… a pak masivni stres. Jinak jsem zdrava jako ripa.

blumen
Hvězda diskuse 40862 příspěvků 17.04.18 11:07

Pro jake leky chodis? Antibiotika nebo zvladas infekce sama?

Omezit leky, koupit kvalitni probiotika a jist je dlouhodobe, sauna, cviceni, zdrava strava. To je takovy ten zaklad. a onezit stresy, pokud to jde.

Anonymní  17.04.18 11:19

Holky dík. Ten stres tam asi hraje roli, zároveň mi nepřijde, že bych měla nějakou výrazně větší zátěž, než ostatní lidi :nevim: ty léky jsem myslela obecně z lékárny, na chřipku, na rýmu, na bolest hlavy, sirupy, uhlí, antibiotika jsem naštěstí měla zatím jen jednou.

P4ja
Závislačka 3697 příspěvků 17.04.18 11:21
@Anonymní píše:
Holky dík. Ten stres tam asi hraje roli, zároveň mi nepřijde, že bych měla nějakou výrazně větší zátěž, než ostatní lidi :nevim: ty léky jsem myslela obecně z lékárny, na chřipku, na rýmu, na bolest hlavy, sirupy, uhlí, antibiotika jsem naštěstí měla zatím jen jednou.

No většinou je to nějaký skrytý psychosomtický problém. TEdy pokud to není opravdu nějaká porucha, která by se asi projevila v testech.

Anonymní  17.04.18 11:48

@P4ja Děkuju. O tomhle oboru slyším poprvé, ale dává to velký smysl. Teď jsem se do toho začetla a občas se tam, úplně vidím :lol: akorát mám pocit, že z toho kola není cesta ven. Život ve městě, hypotéka, spěch, práce, stres.. no kdo tohle nezná, že:D

Premek_Orac
Závislačka 3981 příspěvků 17.04.18 11:55

Zakladatelko,
tipnu si - pracuješ v kanceláři s centrálním rozvodem vzduchotechniky?

Anonymní  17.04.18 12:51

@Premek_Orac jj to pracuju, ale zároveň velmi často pracuju z domova, tak to tím podle mě nebude.

Premek_Orac
Závislačka 3981 příspěvků 17.04.18 13:30
@Anonymní píše:
@Premek_Orac jj to pracuju, ale zároveň velmi často pracuju z domova, tak to tím podle mě nebude.

Aha.
Jinak opravdu hodně chronických nebo často se opakujících nemocí pramení ze špatného psychického stavu, stresu, ikdyž to sama nemusíš vnímat.
Doporučil bych najít si způsob relaxace, procházky, zaveď si nějaký,,očistný rituál" který tě bude umět přivést ke klidu.
Z doplňků stravy by se asi dala pro začátek doporučit dvouměsíční kůra hlívy ústičné. Celkem překvapivě na to mám kladné ohlasy.Ale zvaž, zda chceš cestou doplňků stravy jít, základem je fakt prostě se zdravěji chovat, tohle může bt jen na podporu.

Pak mě ještě napadá, jestli netrpíš na libovolné záněty. To by pak mohla být známka nějaké vážnější infekce, v tom případě bych doporučil komplexnější lékařské vyšetření.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, prsa! Angel Wicky si nechala upravit svůj gigantický hrudník! FOTO UVNITŘ

Svá od přírody obrovská prsa Angel Wicky moc milovala. I proto slavnou... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama