Podvodnice Jarka na Sbazaru

25
30.7.13 08:14

Podvodnice Jarka na Sbazaru

Ahoj holky, nemáte prosím někdo zkušenosti s nákupem od paní Jarky (jajafiser), která prodává přes sbazar šité stříšky, potahy, fusaky a další věci ke kočárkům Jané? Objednala jsem si u ní stříšku a potah na madlo, dávno jsem ho už zaplatila, ale zboží stále nemám a mám takový pocit, že ani mít nebudu:-( Paní sice komunikuje, ale pořád má nějaké výmluvy, že spletla balík, nedostala se na poštu apodobně…:-(. Díky za každou radu a zkušenost.
Jo a jedná se o tyto inzeráty:
http://www.sbazar.cz/…e-slalom-pro

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15534
30.7.13 08:56

@Bibisek82 Nepíšeš, jak dlouho už to máš objednané. Takhle plácnuté do větru to může zavánět i pomluvou, rovnou jí označit za podvodnici. Jednala jsi s ní případně o navrácení peněz? Jestli už přešvihla o velký kus dobu, do které slibovala doručení, tak jí zkus napsat, že chceš zboží do 5ti pracovních dní doma jinak žádáš navrácení peněz a uvidíš, jak se k tomu postaví. Ale píšeš dost málo informací, takže těžko říct, kdo je „víc v právu“ :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
30.7.13 09:11

Myslím, že to pomluva nebude, když je tu diskuze už po druhé, zřejmě zakladatelka stále čeká, chudák. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
30.7.13 09:18

Na bazoši. cz taky narazila na podvodinici, buď má ženská chudák smůlu nebo nevim

• Nahlásit
  • Citovat
25
30.7.13 09:38

Peníze jsem paní odeslala 2.7. a ve stejný den je obdržela a napsala, že mi stříšku obratem pošle. Když nedorazila do týdne, tak jsem jí psala, a to se vymlouvala, že na poště spletla balík a že to hned druhý den pošle, že ji můžu čekat…a zase nic…pak jsem jí zas psala, už nic nevysvětlovala a napsala jen, že stříška přijde…teď už asi 5 dní vůbec nekomunikuje. tak nevím, jestli jen pomlouvám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
30.7.13 09:40

Ano, na bazoši jsem taky narazila na podvodnici, té jsem ale peníze neposlala. Napsala jsem to sem jen abych varovala někoho před napálením. Holt smůla. Objednávám přes internet hodně a teď jsem se spálila poprvé. Ale tak třeba si holt vymýšlím, no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
30.7.13 10:08

@Bibisek82 nikdo neříká, že si vymýšlíš, mě se nikdy nic takového nestalo tak říkám, že máš buď smůlu nebo nevim

• Nahlásit
  • Citovat
3
3.6.14 07:05

jafiser

Nevymýšlíš si, mě se stalo to samé a na boudičku čekám už 9měsíců, paní střídavě komunikuje a odmlčuje se, neustále se vymlouvá. Objednala jsem si zboží od paní Lenky V. z mimi bazaru a boudička došla do 5 dnů. Kdyby se sehnalo víc lidí můžeme podat hromadnou žalobu, paní si z nás dělá legraci a určitě nejsme sami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
12.6.14 15:01

Mě se taky stalo to samé paní Jarka mi dluží boudičku už půl roku. Když jsem chtěla vrátit peníze tak se o tom vůbec nebavila.. Sem tam mi odepíše svede to na poštu, na dodavatele, na nemocné dítě a tak podobně.. Jinak do hromadné žaloby bych šla a je nás vskutku víc můžete se podívat jak ji tam ostatní hodnotí.. http://www.emimi.cz/…vka-1013503/
Takže v žádném případě od ní NEOBJEDNÁVAT!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
12.6.14 20:31

Se mnou teď momentálně komunikuje o návratu peněz, ale moc tomu nevěřím. Dám vědět jak to dopadlo a můžeme se pak domluvit.Je to hrůza. Já si objednala boudičku přes mimi bazar a došla do týdne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
2.7.14 08:20

Tak hlásím úspěch, po dvou měsících neuvěřitelných výmluv a omylů, které se paní Jarceneustále stávají a zbytečně poškozují její podnikání, ale to je její věc slavím :D. Peníze mám, ale stálo to sil a trpělivosti. Trestní oznámení jsem včera stáhla. Musíte vydržet a vyjde to, musíte mít obrovskou trpělivost aby jste dotyčnou paní neposlali do háje, když vám chodí její neuvěřitelné maily s výmluvama, takže já se loučím a vydržte, policie vám popř. pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
4.7.14 15:13

Hurááá!!! paní Jarka mi po půl roce poslala peníze!!! A reagovala pouze na vyhrožování trestním oznámením..!!! mějte se a hodně štěstí!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama