Pohádka Bing

310
17.8.21 22:41

Pohádka Bing

Dokážete mi někdo vysvětlit, proč si ta panda svléká ty kalhoty? Pokaždé, co tenhle skvost vidím, musím přemýšlet nad tou pandou😂 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1788
17.8.21 22:42

@Noelia_Z já zase přemýšlím kdo nebo co má být Flop :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2288
17.8.21 22:44

Jo nad tím taky už dlouho přemýšlím… a není to ta panda, ale ten Pando.. taky bezva. No ona je ta pohádka celá dost divná. Králík má za otce hackovanyho medvěda nebo co to je… to napsal někdo na hodně dobrým tripu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
17.8.21 22:47

Jo, a teda další věc je, proč když jsou tak malý, mají všechno tak vysoký a používají na to stoličky. Tolik otázek ohledně týhle pohádky, a žádný relevantní odpovědi 😀 😀 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22456
17.8.21 22:50

A je bezva výchovná, když tam králík svýmu rodiči nebo pěstounovi říká „hloupý Flope“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.8.21 22:51

Jednou jsem četla, ze muž od nějaké paní psal přímo tvůrcům proč :Dd a dostalo se mu odpovědi, ze je to pro děti, které rady behaji jen tak bez oblečení :Ddd myslím, ze jsem to četla někde na instagramu. Je to už šle delší dobu, tak nevím, kde to bylo 😁 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
17.8.21 22:51

Někde jsem četla, že Pando je autista a proto má tenhle zvyk :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
17.8.21 22:57

Děkuji za založení diskuze! Třeba nám někdo konečně odpoví na tyto zásadní a dosud neobjasněné otázky :D

Já to dokonce jednou hledala na Wiki, Csfd a podobně, zajímalo mě, jestli to má nějakou hlubší filozofii. Ale nic jsem nedohledala. Ad velikost postaviček: jediné, co mě napadlo, že je to z dětského pohledu a proto jsou velké ty „děti“, že jsou jako ve středobodu toho všeho.

To svlékání kalhot i taky vrtá hlavou a ráda bych znala důvod :D Jinak až na tyhle divný momenty se mi pohádka líbí, oproti jiným blbinám tohle má alespoň nějaký příběh a ukazuje to dětem, jak řešit různé situace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2213
17.8.21 22:59

Nesnasim Binga a Flop je tak strasne tolerantni a rozumny a vyrovnany „rodic“, ue mi leze strasne na nervy. A „ten Pando“ me vytaci uplne nejvic. Flop je ponozka rilaly moje deti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1008
17.8.21 23:09

Me fascinuje co je to za divnou sociální skupinu kde kralici a slonice a pandy mluvi, atd, ale kocky a pejsci jsou jen mazlicci, co normalne mnoukaj a stekaj :lol:. A ze to tam vedou plyšáci nebo co to je, to uz je detail :D.
A další vec, hledala jsem kdo to cely daboval, sama to neumim identifikovat. Ale rikala jsem si, ze to muselo byt desne utrpeni :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
17.8.21 23:16
@Noelia_Z píše:
Dokážete mi někdo vysvětlit, proč si ta panda svléká ty kalhoty? Pokaždé, co tenhle skvost vidím, musím přemýšlet nad tou pandou😂 😂 😂

A kdy si je sundavá? Asi mi to uniklo a to je u nás přitom taak oblíbená pohádka. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
17.8.21 23:17
@Baruunečka píše:
A kdy si je sundavá? Asi mi to uniklo a to je u nás přitom taak oblíbená pohádka. :mrgreen:

Sundava si je ihned na začátku pohádky, při úvodu😀 Ale i během pohádky je většinou nemá na sobě 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
17.8.21 23:19
@Noelia_Z píše:
Sundava si je ihned na začátku pohádky, při úvodu😀 Ale i během pohádky je většinou nemá na sobě 🤔

Tak to se musím zítra kouknout :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
344
17.8.21 23:24

On Flop neni arasid? :think: :lol:
Pando je celkově… nejakej divnej… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
592
17.8.21 23:35

To jsem si nikdy nevšimla, že se Pando svléká. U nás už naštěstí Bing nefrčí, dabing některých postav mě hrozně vytáčel :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat