Pohádky pro dítko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ka-Ha
Kecalka 377 příspěvků 13.08.18 19:35
pohádky pro dítko

Ahoj mám prosbu.
Chtěla bych pro svého synovce stáhnout nějké pohádky. Má dva roky a já si nemohuna žádné názvy vzpomenout. Pomůžete? děkuji

Reakce:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 13.08.18 19:43

@Ka-Ha ahojky nevím jaké pohádky preferujete ale u nás hodně koukají na krtek a panda, včelka Mája, na vlásku, smoulove, trollové, čápi dobrodružství… A celkově asi všechny animaky :D :hug:

Elishka1
Závislačka 2779 příspěvků 13.08.18 19:45

jako filmové?

včelí medvídci, krtek, prasátko Pepa

Uživatel je onlinepeta81
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 13.08.18 19:58

u nas frci velke animaky jako Auta, Letadla, Madagascar, Doba ledova, Lvi kral…
z tech kratsich Borek stavitel, Statecna auticka, Matysek…

Uju
Kelišová 6530 příspěvků 13.08.18 20:02

Maxipes fík, víla Amálka, maková panenka, strašidla na hradě kulíkově, Theo, Prasatko Pepina,škubánek,Rum­cajz,malá čarodějnice.....to jelo u nás,ale tedy asi později, dceři jsem pustila pohádku v TV nebo PC až po třetím roce,ale snad se mu budou líbit i ve dvou :-)

Kriss Tina
Kelišová 5896 příspěvků 13.08.18 20:41

U nás frčí prasátko pepina, Krtek, tom a jerry, Ferda mravenec. To si malej pouští sám na tabletu. V televizi ho baví třeba Simpsonovi (asi to nebude úplně top pro dvouetaka) :D nás tříletej umí broukat i tu znělku. :mrgreen: jinak jestli chce spíš film tak trolové, auta, mimoni.

Taciras
Extra třída :D 11123 příspěvků 13.08.18 20:55

U synka, když byl mrňous, tak frčela Mašinka Tomáš, na youtube je navíc pár vymyšlených pohádek s touhle mašinkou nahraných s dřevěnýma vláčkodráhama (https://www.youtube.com/watch?…), ty u nás byly taky dost oblíbený.

Mickey98
Nováček 8 příspěvků 15.08.18 12:37

Mravenec Z, Lví král, Shrek 1,2,3, Doba ledová,
Příšerky s.r.o, Já padouch
Rio
Hledá se Nemo, Příběh žraloka
Holub Valiant, Divoké vlny,

Pro menší: pat a mat, krteček, pošťák Pat, Bambi, Sněhurka atd.
rozhodně nedoporučuji „pohádku“ Buchty a klobásy, pěkně vulgární a pro děti absolutně nevhodné!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >