Reklama

Pohádky pro dítko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ka-Ha
Kecalka 376 příspěvků 13.08.18 19:35
pohádky pro dítko

Ahoj mám prosbu.
Chtěla bych pro svého synovce stáhnout nějké pohádky. Má dva roky a já si nemohuna žádné názvy vzpomenout. Pomůžete? děkuji

Reklama

Reakce:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1151 příspěvků 13.08.18 19:43

@Ka-Ha ahojky nevím jaké pohádky preferujete ale u nás hodně koukají na krtek a panda, včelka Mája, na vlásku, smoulove, trollové, čápi dobrodružství… A celkově asi všechny animaky :D :hug:

Elishka1
Závislačka 2649 příspěvků 13.08.18 19:45

jako filmové?

včelí medvídci, krtek, prasátko Pepa

peta81
Ukecaná baba ;) 2048 příspěvků 13.08.18 19:58

u nas frci velke animaky jako Auta, Letadla, Madagascar, Doba ledova, Lvi kral…
z tech kratsich Borek stavitel, Statecna auticka, Matysek…

Uju
Kelišová 6517 příspěvků 13.08.18 20:02

Maxipes fík, víla Amálka, maková panenka, strašidla na hradě kulíkově, Theo, Prasatko Pepina,škubánek,Rum­cajz,malá čarodějnice.....to jelo u nás,ale tedy asi později, dceři jsem pustila pohádku v TV nebo PC až po třetím roce,ale snad se mu budou líbit i ve dvou :-)

Kriss Tina
Závislačka 4972 příspěvků 13.08.18 20:41

U nás frčí prasátko pepina, Krtek, tom a jerry, Ferda mravenec. To si malej pouští sám na tabletu. V televizi ho baví třeba Simpsonovi (asi to nebude úplně top pro dvouetaka) :D nás tříletej umí broukat i tu znělku. :mrgreen: jinak jestli chce spíš film tak trolové, auta, mimoni.

Taciras
Extra třída :D 10918 příspěvků 13.08.18 20:55

U synka, když byl mrňous, tak frčela Mašinka Tomáš, na youtube je navíc pár vymyšlených pohádek s touhle mašinkou nahraných s dřevěnýma vláčkodráhama (https://www.youtube.com/watch?…), ty u nás byly taky dost oblíbený.

Mickey98
Nováček 8 příspěvků 15.08.18 12:37

Mravenec Z, Lví král, Shrek 1,2,3, Doba ledová,
Příšerky s.r.o, Já padouch
Rio
Hledá se Nemo, Příběh žraloka
Holub Valiant, Divoké vlny,

Pro menší: pat a mat, krteček, pošťák Pat, Bambi, Sněhurka atd.
rozhodně nedoporučuji „pohádku“ Buchty a klobásy, pěkně vulgární a pro děti absolutně nevhodné!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >