Pohlaví 13tt. Mohli se splést?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AgataKorou1
Povídálka 19 příspěvků 16.05.19 16:44
Pohlaví 13tt... Mohli se splést?

Ahoj holky, včera sem byla na genetice V Budejkach a řekli mi na 90%holka…stalo se vám někdy že vám řekli ve 13tt pohlaví a nakonec to bylo jinak??? Hrozně si přejeme chlapečka… :think:

Přečtěte si článek: Určení pohlaví dítěte - od kterého týdne?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zoe1
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 16.05.19 16:47

Co vím od kamarádek, tak holka není nikdy jistá :-)

P4ja
Echt Kelišová 9571 příspěvků 16.05.19 16:47
@AgataKorou1 píše:
Ahoj holky, včera sem byla na genetice V Budejkach a řekli mi na 90%holka…stalo se vám někdy že vám řekli ve 13tt pohlaví a nakonec to bylo jinak??? Hrozně si přejeme chlapečka… :think:

Nám řekli 90% holka a holka to byla. Jinak zmýlit se může každý. Ale genetici tam většinou ne.

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 16.05.19 16:49

Nejlepsi je pockat si na 2.screening, do tý doby to není snad nikdy 100%. ;)

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 16.05.19 16:55

Hlavni snad je, ze je dite zdrave ne? :nevim: tohleto fakt nechapu.. my jsme si nenechali ani rict, co to bude, ptze nam to bylo opravdu jedno a hlavni pro nas bylo, ze se dite vyviji jak ma :srdce:

nozu
Extra třída :D 12519 příspěvků 16.05.19 16:57

Pohlaví není 100% jisté, dokud se dítě nenarodí. Takto brzo odhadoval doktor pohlaví u syna a tam se nespletl. Ale také rovnou říkal, že to není jisté až do porodu. Dcera se na UTZ nechtěla ukázat do 24tt…

divine woman
Extra třída :D 12024 příspěvků 16.05.19 16:59

Raději řeš, jestli je dítě zdravé a ne pohlaví. Stoprocentní jistotu máš až na porodním sále. Nebo po odběru plodové vody.

Michaela02993
Závislačka 3390 příspěvků 16.05.19 17:07

Nám na prvním screeningu řekla dr holka, manžel chtěl samozřejmě chlapečka ale důležitější pro něj bylo že je dítě zdravé než jakého je pohlaví. Doteď se doktorů ptá jestli se nemohli splést i když na 2 screeningu má ve zprávě napsáno pohlaví ženské. Ostatně ani to že to máme v papírech není jistota, tu budeme mít maximálně na porodním sále

Freya10
Kecalka 400 příspěvků 16.05.19 17:09

U spousty lidi to v tomto tydnu poznaji, u nekterych se seknou… treba nam pohlavi dcery tez rekl pan doktor ve 13.tt na screeningu a kdyz jsem odvetila, ze parada, ale ze to jeste asi neni uplne jiste, ze, tak pan doktor se na oko urazil a prohlasil:"No dovolte-tak snad to nedelam poprve… " :lol: Takze treba tento konkretni pan doktor si byl jisty, ze ve chvili, kdy to pohlavi urci, tak ze to rika s jistotou… a dcera byla take dobre natocena ;)

Jezelia
Kecalka 484 příspěvků 16.05.19 17:23

@AgataKorou1 Dr. se nám taky trefil hned a správně v 13. týdnu, byl si jistý chlapečkem a kluka máme. Co vím, u Čutků mají právě dost velkou úspěšnost v určení pohlaví, mají špičkové přístroje.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23364 příspěvků 16.05.19 17:34

@AgataKorou1 jistotu máš až po porodu, pokdu nejdeš tedy na odběr plodovky, případů, kdy se spletli je x, nicméně pokud si byla u Čutky, tak tam se málokdy spletou.

Treze
Nováček 3 příspěvky 16.05.19 17:36
překvapení

My se chtěli nechat překvapit, ale jaksi omylem nám řekli, že holka. Dál jsme to pak vůbec neřešili a při porodu byl kluk…takže překvapení na druhou. Takže podle mě se splést se určitě můžou!

BonaDea
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 16.05.19 17:37

Řešte, jestli je zdravé, pohlaví je druhotné. Ať už je to holka nebo kluk, vybralo si za rodiče Vás. :srdce:

09Veronika09
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 16.05.19 17:38

Mě řekl doktor s jistotou, že to bude holka. ale i kdyby řekl, že to je kluk, tak by mi to bylo jedno. zdravé dítě je dar a je jedno jaké má pohlaví.

ugluk
Hvězda diskuse 46778 příspěvků 16.05.19 17:46

Pokud si byli jisti, pravděpodobnost je velmi vysoká, ale jistota až po porodu. Nám v ČB řekli holku a je to holka. Zdraví je samozřejmě to jediné podstatné, ale nevím, proč by se člověk k dobrým výsledkům na screeningu nemohl jako bonus zeptat na pohlaví. Protože předpokládám, že kdyby dobré nebyly, pohlaví je to poslední, co tu řešíš.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama